«Українська метафізика»

20 мая 2022

18:30

Черновцы, Чернівецька обласна філармонія

Событие прошло!

Яка вона, українська душа? Де знайти визначення українських ідеї, культури, нації?
Відповіді дає мистецтво. 15-20 травня артисти Чернівецької обласної філармонії спільно із колегами з інших міст спробують віднайти їх у музиці.
Серія концертів "Українська метафізика" - це 5 вечорів відбірного українського звучання. Симфонічна та камерна, інструментальна та хорова музика, твори у виконанні артистів, що лише торують свій шлях до вершин майстерності та їх досвідчених колег, яких уже давно зачаровано слухають в Україні та за кордоном - усе це звучатиме на сценах філармонії та органного залу у середині травня.
Ви почуєте світ таким, яким його чули Мирослав Скорик, Василь Барвінський, Андрій Штогаренко, Микола Лисенко, Євген Станкович та інші імениті та маловідомі українські композитори.
Серед запрошених гостей - піаністка Марта Кузій, скрипалька Віталія Грицак, віолончеліст Гліб Сасько, альтист Кирило Філатов, гурт Vivienne Mort! Серед солістів нашого рідного міста - Даніела Паламарюк, Юлія Созанська, Яна Каленчук, Юлія Чампела. Колективи - Академічний симфонічний оркестр Чернівецької обласної філармонії, Академічний камерний оркестр Capriccio, Академічний камерний хор "Чернівці".

Закриття: концерт камерної музики
Лілія Холоменюк (фортепіано) Марта Кузій (фортепіано),
Гліб Сасько (віолончель), Юлія Чампела (скрипка)

Живий звук.

chat
circle Напишіть нам close