«Вибір»

30 января 2022

18:00

Харьков, P.S театр

Як повернути собі вухо дитини, яка здатна розрізнити з-поміж вічної какафонії зовнішніх подій вічну ноту внутрішнього безпричинного щастя?

Жага досягнути, здається, остаточно витіснила справжню мету кожного з нас, відчути отой ледь вловимий тон гармонії і спокою, з яким ми народилися, і який ще в дитинстві дарував нам чудесні переживання безпричинної радості... Це від нього відбудовувалося потім усе справжнє в нашому житті... Але бажання перемогти, здобути, набути... Як непомітно вони виникають, заповнюють, а потім переповнюють... Як вдало камуфлюються під привабливі гасла: досягнути успіху!здобути визнання! Віднайти мотивацію!!! І колись на самому початку ставши на цей шлях, ми не помічаємо вже, що насправді тепер не маємо іншого вибору... що наш вибір - лишився в минулому, і що виходу - нема... Але. Головною умовою життя, які б не доводилося грати в ньому ролі, була й залишається єдина мета - цей вихід знайти.

Надвідверта п’єса польського драматурга Яцека Влосека у спільній постановці режисерів нашого театру - Світлани Пасічник та заслуженого діяча мистецтв України Степана Пасічника, - це справжній виклик сьогоднішньому дню.

Грають:

заслужений діяч мистецтв України Степан Пасічник,
заслужена артистка України Майя Струннікова,
заслужений артист України Валерій Брильов,
Ярослав Соломко,
Катерина Бакай,
Кирило Лукаш

Режисери: Світлана і Cтепан ПАСІЧНИКИ.

Психологічна драма за п'єсою Яцека Влосека на дві дії (тривалість: 3 г. 10 хв.).

Вистава ДЛЯ ДОРОСЛИХ! Діти до 16 років не допускаються!

Звертаємо вашу особливу увагу на те, що наші двері відчинені для Вас за півгодини до вистави. Просимо Вас не запізнюватися, адже вхід після початку стане неможливим.

Харьков
30 января 2022 - 18:00