Вихідні в українському Парижі. Тур в Чернівці (2 дні)

06 серпня 2022

8:30

,

Событие прошло!

Чернівці – український Париж. Це місто вважається другим культурним центром країни, після Львова . З історичним центром Буковини пов’язане життя багатьох діячів української, австрійської, румунської, єврейської культур. Особливої ​​уваги заслуговує архітектура Чернівців – на державному обліку в історичній частині міста знаходяться 602 пам’ятки архітектури, 25 з яких загальнонаціонального значення.

У Чернівцях Ви побачите легендарні будівлі, які відомі не тільки в Україні, але за її межами. Будинки-близнюки, промисловий музей, собор Святого Духа, єзуїтський костел «Серце Ісуса». Відвідайте вірменську католицьку церкву Петра і Павла, греко-католицьку церкву Успіння Пресвятої Богородиці і звичайно ж знаменитий Чернівецький Національний університет (колишню резиденцію буковинських митрополитів). Один з найбільш душевних і приємних турів по Україні!

Програма екскурсії
День 1
Зустріч з гідом о 08:30 на вокзалі Чернівців.

Трансфер у готель.
Заселення у номери за правилами готелю з 14:00, якщо вони вільні – заселення за часом прибуття. Трансфер в центр міста для початку екскурсійної програми.
Головне в Чернівцях – це неймовірної краси площі! Саме їм – головним визначним пам’яткам Буковинського Парижу – буде присвячена екскурсія. Першою під час екскурсії буде Турецька площа, яка розповість вам історію виникнення міста. Також на вас чекає зустріч зі старою площею Святого Хреста, площею Філармонії, поштовим управлінням, Центральною площею(архітектурний ансамбль, ратуша, художній музей), вулицею О. Кобилянської (головна вулиця міста, в минулому вулиця Панська), палацом юстиції, Театральною площею (театр, єврейський народний дім, палац торгівлі та ремесел, будинок румунської культури), вулицею Університетською.
Знайомство з пам’ятником національного значення – колишньою резиденцією буковинських митрополитів, побудованої у другій половині XIX ст. за проектом австрійського архітектора Йосипа Главки. Сьогодні тут розташований 135-річний Чернівецький Національний університет імені Юрія Федьковича.
У вас буде можливість оглянути семінарський корпус, церкву Трьох Святителів, палац і парк митрополита, побувати у відновленому після пожежі 1944 Мармуровому залі, побачити автентичні розписи художників Є. Максимовича та Е. Бучевського, послухати бій курантів на башті школи псаломщиків. Перебування у резиденції – це хвилини гармонії духу і серця, дотик до вічної нетлінної красі.
Після екскурсії ви можете провести цей вечір так, як заманеться. Не полінуйтеся прогулятися вечірніми Чернівцями…

День 2
Сніданок у готелі.
Головні пам’ятки Чернівців ви побачили у суботу і з впевненістю можете сказати: “Я був у Чернівцях!” Але чи побачили ви ВСЕ цікаве, що приховує це дивовижне місто? У другий день на вас чекають не менш захоплюючі об’єкти. Під час екскурсії ви побачите Центральну площу (трубач на площі), будинки-близнюки, промисловий музей, Соборну площу, собор Святого Духа, єзуїтський костел Серце Ісуса, пам’ятник Францу Йосипу, вірменську католицьку церкву Петра і Павла, греко-католицьку церкву Успіння Пресвятої Богородиці та багато-багато іншого…
Відправлення додому можливе вже після 16:00.
Вечір знову затягує місто у свої обійми. Вільний час у місті. Гарантуємо, ви закохаєтесь в нього, як закохалися в нього ми.

Додаткова інформація
Тривалість: 2 дня

Що входить у вартість:
зустріч на залізничному вокзалі в Чернівцях;
трансфер в готель;
проживання в готелі (1 ніч) Буковина / Георг Палац / Магнат Люкс / Георг Палац Голд / Панський двір (за наявністю місць);
сніданок в готелі в 2 день;
екскурсії;
страховка.

У вартість не включено:
проїзд до/з Чернівців;
проїзд громадським транспортом;
додаткове харчування;
додаткові екскурсії;
особисті витрати.