Антитіла (Івано-Франківськ)

04 июня 2022

19:00

Ивано-Франковск, Міський стадіон «Рух»

Вперше за 5 років в Івано-Франківську!
Антитіла презентують свій сьомий альбом MLNL та вирушать у стадіонний тур.
Прихильникам приготували нове звучання, нове шоу та нові музичні експерименти.
Міський стадіон “Рух” - 4 червня

Антитіла продовжують традицію масштабних стадіонних концертів «Hello» та оголошують новий тур на підтримку майбутнього альбому – MLNL. (Міленіальні).

У лютому цього року Антитіла презентують сьомий студійний альбом – MLNL (Міленіальні).

Міленіали – це молоде, але достатньо мудре покоління, яке, попри молодий вік, вже має життєвий досвід за плечима і знає чого прагне від життя. Це покоління, яке у всьому світі прямо в цю мить творить сучасну історію і визначає майбутнє. Авантюрні, енергійні, з бажанням змінювати себе і світ навколо. Музика цього покоління в Україні - це музика гурту Антитіла, бо Антитіла і є міленіалами.

Команда постійно експериментує, їхні кліпи вражають масштабами, картинкою і смислами. У них артисти щоразу задають нову планку, в першу чергу, для себе у майбутньому.

Альбом MLNL (Міленіальні) - це поп-рок з вкрапленнями електроніки та класики. Це і танцювальні хіти, й ліричні балади. Зрештою, три випущені сингли «Кіно», «Маскарад» та «Стань» вже вказують, що альбом буде різноплановим, своєрідним музичним калейдоскопом та результатом студійних експериментів музикантів. Деякі пісні обіцяють дуже здивувати.

«Ми працюємо над музичною програмою туру, режисурою концерту, світловим шоу. Натхнення вистачає. Проте загальний концепт гурту залишається незмінним: Антитіла це про любов у всіх її проявах, це про музику для всієї сім’ї», - розповідає Тарас Тополя.

На кожному стадіоні буде зіграно унікальне шоу, яке більше не повториться ніде. Також на деяких концертах будуть запрошені спеціальні музичні гості. Окрім нового альбому Антитіла обов’язково зіграють улюблені хіти українців – ТДМЕ, Все красиво, Вірила, Лови момент, Бери своє, Танцюй та інші.

Важливо! Усі квитки, які були придбані раніше на концерти туру Hello, які ще не відбулися – будуть дійсні в турі MLNL. Їх не потрібно обмінювати.

Також ви можете придбати квитки за допомогою ЄПідтримки.

Нагадаємо, у 2019 році Антитіла розпочали великий тур Україною, під час якого зібрали прихильників на стадіонах у Львові, Полтаві, Одесі та Харкові, а також два рази поспіль спричинили аншлаги у столичному Палаці спорту. Близько 100 000 українців змогли наживо почути та побачити шоу Hello, яке осягнуло більше 60 українських міст протягом 2019-2021 років.

Тернополь
28 мая 2022 - 19:00
Ивано-Франковск
04 июня 2022 - 19:00
chat
circle Напишіть нам close