Дванадцять місяців (ХТДЮ)

30 января 2022

14:00

Харьков, Харківський театр для дітей та юнацтва

Шановні глядачі, звертаємо Вашу увагу, що КВИТКИ на вистави театру НЕОБХІДНІ для глядачів БУДЬ-ЯКОГО ВІКУ!

Звертаємо Вашу увагу, що з 6-го грудня 2021 р. набувають чинності нові обмеження для жовтої зони. Для відвідування Харківського театру для дітей та юнацтва, глядачам, які досягли 18 років, потрібно мати один із документів: «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинний 30 днів); «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів); міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів); іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів); негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години), сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).Драматична казка на дві дії
Вистава виконується російською мовою
Самуїл Маршак
Вартість квитка – 80-110 гр.
Режисер – народний артист України Володимир Антонов
Художник-постановник – засл. художник України Григорій Батій
Тривалість вистави – 1 годину 30 хв. з одним антрактом
Вже ось, ось розпочнеться зима. Піде пухнастий сніг й наблизяться Новорічні казкові дива для тих, хто добрий та відкритий серцем. На сцені Харківського театру для дітей та юнацтва знов оживуть герої відомої казки. Джерелом сюжету улюбленої всім казкової історії, стала чеська легенда про дванадцять місяців, з якою С. Маршак ознайомився задовго до написання власного твору.
Можна переказувати сюжет, можна згадувати улюблений мультфільм та кіноверсію, а, краще за все, прийти до Харківського театру для дітей та юнацтва на виставу, щоб дізнатися, що ж відбулося далі. Познайомитися зі всіма дванадцятьма місяцями, дізнатися які були в той час Королеви, й саме чому, добрій дівчинці допомогли казкові місяці.

Харьков
30 января 2022 - 11:00 30 января 2022 - 14:00 12 февраля 2022 - 14:00