Фестиваль «ДЮК» - «Повернення Гуллівера»

05 декабря 2021

13:00

Одесса, «Планета кіно» ТРЦ «City Center»

Незалежному українському кіно виповнюється 30 років.

За часів незалежності України вітчизняні фільми стрімко увірвались до еліти світового кінематографу. Перемоги на престижних Фестивалях, дистрибуція в Європі, Азії, США, Бразилії - свідчення зростання та становлення українського кіно.

Наш Фестиваль «Дитяче та юнацьке кіно незалежної України» відкриє цікаві сторінки із вже досить багатої фільмотеки картин українських режисерів.

До програми Фестивалю увійшло п’ять повнометражних художніх фільмів, два із яких - анімаційні.

Знайомтесь із програмою Фестивалю та приходьте до кінотеатрів «Планета кіно» - всі квитки безкоштовні!

Або надсилайте заявку на електронну адресу online-kinofest@ukr.net із назвою фільму, який бажате переглянути і ми обов’язково відправимо Вам посилання для перегляду в онлайн-кінотеатрі Фестивалю.

Також раді повідомити, що кожного дня на нашому Фестивалі очікується багато цікавих подій.

Якщо ви завітаєте до столичного «Блокбастеру» за 30 хв. до початку фільму, то зможете стати не тільки глядачами, а й учасниками Фестивалю!

Тож знайомтесь із програмою Фестивалю «Дитяче та юнацьке кіно незалежної України» (в рік 30-ти річчя Незалежного українського кіно)та приходьте.

«ГУЛЛІВЕР ПОВЕРТАЄТЬСЯ»
Пригоди, анімація, Україна, 2021, 90 хв.
Режисер: Ілля Максімов
Ролі озвучували: Володимир Дантес, Надія Дорофєєва, Станіслав Боклан
Сюжет: Гуллівер отримує листа з проханням про допомогу і негайно вирушає до Ліліпутії. Край, трон якого посів дивовижний бовдур, знаходиться у страшному занепаді, тож без доброго та мудрого велетня там не обійтися. Несподівано Гуллівер опиняється у центрі дивовижних подій разом із вірними друзями - Марсі, Фрелоком та мишеням Пі. На веселу компанію чекають карколомні випробування, підступні вороги і відчайдушні погоні.

Також, раді повідомити, що кожного дня на нашому Фестивалі очікується багато цікавих подій. Тож приходьте до столичного «Блокбастеру» за 15-20 хв. до початку фільму і зможете стати не тільки глядачами, а й учасниками Фестивалю!

Одесса
05 декабря 2021 - 13:00
Харьков
05 декабря 2021 - 13:00
Львов
05 декабря 2021 - 13:00