Фестиваль «ДЮК» - «Сторожова застава»

04 декабря 2021

10:20

Одесса, «Планета кіно» ТРЦ «City Center»

Незалежному українському кіно виповнюється 30 років.

За часів незалежності України вітчизняні фільми стрімко увірвались до еліти світового кінематографу. Перемоги на престижних Фестивалях, дистрибуція в Європі, Азії, США, Бразилії - свідчення зростання та становлення українського кіно.

Наш Фестиваль «Дитяче та юнацьке кіно незалежної України» відкриє цікаві сторінки із вже досить багатої фільмотеки картин українських режисерів.

До програми Фестивалю увійшло п’ять повнометражних художніх фільмів, два із яких - анімаційні.

Знайомтесь із програмою Фестивалю та приходьте до кінотеатрів «Планета кіно» - всі квитки безкоштовні!

Або надсилайте заявку на електронну адресу online-kinofest@ukr.net із назвою фільму, який бажате переглянути і ми обов’язково відправимо Вам посилання для перегляду в онлайн-кінотеатрі Фестивалю.

Також раді повідомити, що кожного дня на нашому Фестивалі очікується багато цікавих подій.

Якщо ви завітаєте до столичного «Блокбастеру» за 30 хв. до початку фільму, то зможете стати не тільки глядачами, а й учасниками Фестивалю!

Тож знайомтесь із програмою Фестивалю «Дитяче та юнацьке кіно незалежної України» (в рік 30-ти річчя Незалежного українського кіно)та приходьте.

«СТОРОЖОВА ЗАСТАВА»
Пригоди, фентезі, Україна, 2017, 111 хв.
Режисер: Юрій Ковальов
У головних ролях: Данило Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Олег Волощенко,
Георгій Дерев'янський, Олександр Комаров, Станіслава Красовська, Наталя Сумська
Сюжет: Під час сонячного затемнення сучасний школяр Вітько потрапляє в середньовічну Київську Русь. Зустрівшись з легендарними билинними богатирями, хлопчик, який за легендами повинен відкрити силу могутнього артефакту, допомагає безстрашним воїнам у боротьбі з половцями. Від його дій залежить не тільки його майбутнє, а й доля усього людства.

Також, раді повідомити, що кожного дня на нашому Фестивалі очікується багато цікавих подій. Тож приходьте до столичного «Блокбастеру» за 15-20 хв. до початку фільму і зможете стати не тільки глядачами, а й учасниками Фестивалю!

Киев
04 декабря 2021 - 10:20
Одесса
04 декабря 2021 - 10:20
Харьков
04 декабря 2021 - 10:20
Львов
04 декабря 2021 - 10:20