Фестиваль «ДЮК» - «Викрадена принцеса»

04 декабря 2021

12:20

Львов, «Планета кіно» ТРЦ «Forum Lviv»

Незалежному українському кіно виповнюється 30 років.

За часів незалежності України вітчизняні фільми стрімко увірвались до еліти світового кінематографу. Перемоги на престижних Фестивалях, дистрибуція в Європі, Азії, США, Бразилії - свідчення зростання та становлення українського кіно.

Наш Фестиваль «Дитяче та юнацьке кіно незалежної України» відкриє цікаві сторінки із вже досить багатої фільмотеки картин українських режисерів.

До програми Фестивалю увійшло п’ять повнометражних художніх фільмів, два із яких - анімаційні.

Знайомтесь із програмою Фестивалю та приходьте до кінотеатрів «Планета кіно» - всі квитки безкоштовні!

Або надсилайте заявку на електронну адресу online-kinofest@ukr.net із назвою фільму, який бажате переглянути і ми обов’язково відправимо Вам посилання для перегляду в онлайн-кінотеатрі Фестивалю.

Також раді повідомити, що кожного дня на нашому Фестивалі очікується багато цікавих подій.

Якщо ви завітаєте до столичного «Блокбастеру» за 30 хв. до початку фільму, то зможете стати не тільки глядачами, а й учасниками Фестивалю!

Тож знайомтесь із програмою Фестивалю «Дитяче та юнацьке кіно незалежної України» (в рік 30-ти річчя Незалежного українського кіно)та приходьте.

«ВИКРАДЕНА ПРИНЦЕСА»
Пригоди, фентезі, комедія, анімація, Україна, 2018, 85 хв.
Режисер: Олег Маламуж
Ролі озвучували: Олексій Завгородній, Надя Дорофєєва, Євген Малуха, Сергій Притула
Сюжет: Ця дивовижна історія трапилась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Бродячий артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина – дочка київського князя. Але злий чаклун Чорномор викрав кохану, розраховуючи перетворити силу її любові на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан пускається в погоню за вкраденою принцесою, щоб довести, що справжня любов – сильніша за магію.

Також, раді повідомити, що кожного дня на нашому Фестивалі очікується багато цікавих подій. Тож приходьте до столичного «Блокбастеру» за 15-20 хв. до початку фільму і зможете стати не тільки глядачами, а й учасниками Фестивалю!

Киев
04 декабря 2021 - 12:20
Одесса
04 декабря 2021 - 12:20
Харьков
04 декабря 2021 - 12:20
Львов
04 декабря 2021 - 12:20