Гедда Габлер

06 марта 2021

19:00

Киев, Театр Золотые Ворота

жанр: драма
автор Генрік Ібсен
режисерка Олена Щурська
художниця Марія Крутоголова
хореограф Максим Ковтун
актори: Анастасія Бабій, Орест Пастух, Артем Пльондер, Інна Скорина-Калаба, Антон Соловей, Дар’я Твердохліб, Ірина Ткаченко, Лілія Цвєлікова
тривалість: 135 хв (з антрактом)
обмеження за віком: 14
прем’єра: 26 травня 2017

«Гедда Габлер» (Hedda Gabler) – одна з найбільш визначних п’єс класичної європейської літератури, написана норвежцем Генріхом Ібсеном більше сотні років тому.

Ця історія цілком може траплятися прямо зараз в одному з приватних будинків Києва. Гедда вийшла заміж за Тесмана, якого ніколи не кохала. Її нудить від тих обставин, в які вона потрапила. Нудить від власного життя, якому так болісно не вистачає чогось раптового, чогось небезпечного, й від того ще більш захоплюючого та бажаного. Хіба про таке життя вона мріяла?
І ось «раптове» стукає у двері. До міста повернулося її минуле – талановитий науковець Ейлерт Левборг.
І ось вже перед нами така собі «зустріч випускників», на якій кожен хоче самоствердитися.

А попереду – інтриги та одкровення, брехня та пристрасть, маніпуляції та неземна насолода від можливості тримати чиюсь долю у своїх руках.

На сцені театру «Золоті ворота» глядачі побачать сучасну виставу про аномалію людини, яка сьогодні намагається зберегти себе такою, якою її виховав батько-генерал. Гедда по- своєму дуже жорстоко мститься всьому світу за те, який він спотворений. Вона прагне жити на своїх умовах, не зраджуючи собі, прагне бути собою будь-якою ціною.

Киев
06 марта 2021 - 19:00