GOLDA. Yiddish Jazz Show

06 декабря 2021

19:00

Киев, Caribbean Club

Событие прошло!

5 грудня – Yiddish Jazz Show – традиційне шоу у виконанні співачки GOLDA (Тетяни Амірова) та Freedom Ballet відбудеться в Caribbean Club Concert Hall. Гостей запрошують відпочити та насолодитися джазом в одеському дворику, розташованому у центрі Києва!

програма створена ексклюзивно для гостей Caribbean Club
камерний формат та лампова затишна атмосфера
можливість відпочити та насолодитися гарною музикою
Yiddish Jazz Show – це музична вистава з елементами імерсивного театру, де гість одночасно і глядач, і герой дійства.

«Все моє життя – творча атмосфера, в якій я живу щодня. Все, що мене оточує – це люди і їх величезне бажання бути краще, розвиватися, творити та пов'язувати якимось чином своє життя з мистецтвом. Я і є той місток, який обожнює дарувати людям радість і задоволення в моменті. У моєму випадку на сцені. З величезним задоволенням чекаю вас всіх в гості у своїй одеській і затишній квартирі!», - поділилася GOLDA.

Одеса 20-х років, південний колорит, єврейська громада. Звідси починається історія молодої дівчини, яку розповідають через пісні, виконанні на ідиші в джазових аранжуваннях.

Ідеолог проєкту Yiddish Jazz Show – співачка GOLDA – з дитинства знайома з цими піснями, їх віковою історією та особливим характером. У компанії з топовими українськими джазовими музикантами GOLDA знаходить нове прочитання забутим пісням, вдихає в них свіжість та змушує полюбити ці пісні навіть тих, хто до сих пір був зовсім не знайомий з єврейською культурою.

«Тільки тут вас нагодують, напоять, зводять на ринок і ще одружать на додачу – все в кращих традиціях одеських двориків. Ми буквально запрошуємо вас в нашу квартиру в гості. Посидимо разом на кухні, заглянемо в таємні кімнати, пострибати на дивані та просто поговоримо по душах. Все це в супроводі живого джаз-бенду і чудовою GOLDA», - розповідає режисер-постановник шоу Павло Бондаренко.

Режисер-постановник – Павло Бондаренко.

Художник по костюмах, ідеолог – Назар Дідик.

Подаруйте собі яскраві та святкові враження!