Гомін OUT

16 октября 2021

19:00

Киев, Caribbean Club

"Гомін аут.НАЖИВО ." – перший радійний стендап на сцені Caribbean club

16 жовтня комедійно-абсурдне, пострелігійне, квазіконцептуальне радіо-стендап-шоу "Гомін Аут" вибиреться на волю й проведе свій перший спільний офлайн стендап у Caribbean club. “Гомін аут” – яскравий промінчик іронії у потоці апокаліптичних новин, який вже четвертий сезон виходить на Радіо Промінь щодня. Резиденти шоу Антон Тимошенко, Сергій Ліпко та Єгор Шатайло приготували для гостей Caribbean спеціальну програму: буде багато іронії, незручних жартів та живих емоцій.

Трохи важливих фактів про хлопців:

Антон Тимошенко, політолог за освітою, але пішов у стендап, бо в Україні це коротший шлях в політику, часто слухає Радіо Промінь.

Сергій Липко вважає, що на запис радіопрограми добре запрошувати пару глядачів, щоб бачити їхню реакцію. Тому запрошує гостей на ідеальний відкритий радіоефір до Caribbean.

Єгор Шатайло знає на пам‘ять 3 тисячі кодів на ігри для сега мегадрайв, а ще може проговорити «обі ван кенобі» у відрижці і вважає, що радіо для коміка це чудово — ніхто тебе не бачить, а по голосу не впізнають.

Перший клубний виступ відомих українських стендаперів, сценаристів “Телебачення Торонто” та ведучих Радіо Промінь відбудеться у форматі радіоефіру. Але на відміну від записів у студії, це буде версія без цензури: нарешті ви зможете почути ті жарти, які вирізають з ефіру, тому що вони на грані, ніякого монтажу, все тут і зараз.

Ви готові до незручного, але справжнього “непричесаного” гумору? Готові до інтелектуальної, складної та абсурдної іронії? – тоді побачимось 16 жовтня на сцені Caribbean – і це буде ваш найкращий гумористичний перфоманс у житті.

Киев
16 октября 2021 - 19:00