Хаос. Жінки на межі нервового зриву

30 июля 2021

19:00

Киев, Freedom Hall

Сучасна комедія.
П'єса Міка Мюллюахо (Фінляндія).

Актори:
Катерина Кістень – заслужена артистка України.
Віталіна Біблів – актриса театру «Золоті Ворота».
Анна Кузіна – актриса театру і кіно.
Дмитро Олійник – актор театру «Золоті Ворота».
Режисер – Максим Голенко.
Хореограф – Павло Івлюшкін.
Художник – Юлія Заулічний.
Продюсери – Тетяна Едемська й Олена Новохатко.

Кажуть, неможливо зрозуміти жіночу логіку. Кажуть, чого хоче жінка – того хоче Бог. Хочете зрозуміти сучасну жінку? Дивіться виставу «Хаос»!

Спектакль-відкриття, спектакль-одкровення, спектакль-викриття. Про що? Про сучасних жінок, у кожної з яких є своя історія. Цілком успішні сучасні дами – психотерапевтка, журналістка і вчителька – намагаються розібратися в своєму житті. Причинами їх неврозів стають звільнення, розлучення, діти, різні чоловіки, подружні зради, недолугі начальники, абсурдні чиновники. Вони досягли 30-річного віку, але до сорока їм ще далеко. Вони домоглися стабільного соціального статусу, але їм хочеться все кинути до біса і зайнятися коханням. Вони красиві, але страшенно самотні.

Як вони знаходять вихід із тупикових ситуацій? Що можуть дозволити собі жінки в житті і на театральній сцені? На всі ці запитання відповідає спектакль «Хаос», в якому режисер Максим Голенко поєднав трагедію, комедію і фарс.

Кожен впізнає і типових героїнь великого міста, і типові проблеми. Тож «Хаос» цілком можна назвати посібником для «жінок на межі нервового зриву».

Насолоджуйтеся!

Рекомендуємо вечерю за спеціальним театральним меню.

Працюємо відповідно до вимог МОЗ.

Киев
30 июля 2021 - 19:00