Хаос. Жінки на межі нервового зриву

30 ноября 2021

19:00

Белая Церковь, ПК «Росава»

Событие прошло!

Сучасна комедія
Пьеса – Міка Мюллюахо (Фінляндія)\'
Актори:
Катерина Кістень - заслужена артистка України
Віталіна Біблів - акторка театру Золоті Ворота
Анна Кузіна - акторка театру і кіно
Дмитро Олійник - актор театру Золоті Ворота
Режисер - Максим Голенко

Хореограф - Павло Івлюшкін
Художник - Юлія Заулічний
Продюсери- Тетяна Єдемська і Олена Новохатко.

Кажуть, неможливо зрозуміти жіночу логіку. Кажуть - чого хоче жінка - того хоче Бог. Хочете зрозуміти сучасну жінку? Дивіться спектакль «ХАОС»!
Спектакль-відкриття, спектакль-одкровення, спектакль-викриття. Про що? Про сучасних жінок, у кожної з яких є своя історія. Цілком успішні сучасні дами - психотерапевт, журналіст і вчитель - намагаються розібратися в своєму житті.
Причинами їх неврозів стають звільнення, розлучення, діти, різні чоловіки, подружні зради, недолугі начальники, абсурдні чиновники.
Вони досягли 30-річної межі, але до сорока їм ще далеко. Вони домоглися впевненого соціального статусу, але їм хочеться все кинути до біса і зайнятися любов'ю. Вони красиві, але страшно самотні.
Як вони знаходять вихід з тупикових ситуацій? Що можуть дозволити собі жінки в житті і на театральній сцені? На всі ці запитання відповідає спектакль «Хаос», в якому режисер Максим Голенко поєднав трагедію, комедію і фарс.
Кожен впізнає і типових героїнь великого міста, і типові проблеми. Так що «Хаос» цілком можна назвати посібником для «жінок на межі нервового зриву».