Камерна музика з Валерієм Соколовим

02 июня 2021

19:00

Киев, Андріївська церква

«Камерна музика з Валерієм Соколовим» – авторський цикл самого успішного українського скрипаля, який до 20-річчя міжнародної концертної діяльності об’єднав друзів і молодих талановитих музикантів у форматі «Carte Blanche” на вечори камерної музики – вищої ланки музичного мистецтва.

За 22 роки концертної кар’єри зі своїх 34-х Соколов мав виступи на всіх престижних концертних сценах світу. Його концерти відвідало понад 600 000 глядачів. У 16 років про нього був знятий документальний фільм «Скрипка в душі» іншою знаменитістю – французьким режисером Бруно Монсенжоном – автором документальних стрічок про Св.Ріхтера, Д.Фішера-Діскау, Г. Гульда, Д.Ойстраха, І.Менухіна. Фільм отримав світове визнання і транслюєтьсяz на телеканалі ARTE.TV та Medicci.TV.

Концертна сцена – тільки-но відреставрована перлина української архітектури – Андріївська церков об’єднає відвідувачів і виконавців своєю витонченою красою і зробить вечір незабутнім. Молоді талановиті музиканти під орудою Майстра, віртуозна музика, народжена у переламні історичні часи, вишукана зала Андріївської церкви і тільки 25 щасливців (ще діють карантинні обмеження) у чистий четвер зможуть реально, в режимі офлайн насолодитися подією. Глядачі долучаються до зразків високої музики, яка народжує цей дивний, навіть містичний зв’язок людини, її душі і космосу.

Твори Шульхофа і Хартмана, що ретельно відібрав Маестро, споріднені часом написання – зламом історичної епохи, тому об’єднані протиставленням трагедій і надії, це музика катарсису і очищення, їх музика – це капсула з бурхливим духом часу ХХ сторіччя. А поглинюча сила Бахівського космосу – Подвійний скрипковий концерт, включений в програму - Надія, що завжди з нами, як Віра, як Бог.

Організатор концерту - Агенція EDERI MANAGEMENT, бачить свою місію в створенні арт середовища, де класична і сучасна академічна музика звучатиме на повну силу і відчуватиме себе, як вдома.

Партнер концерту – благодійний фонд VERE MUSIC FUND, який надає українським музикантам гранти для участі в міжнародних конкурсах та майстер-класах, підтримує музичні конкурси в Україні, а також реалізує фестивальні проєкти та освітні ініціативи.

ПРОГРАМА
Ервін Шульгоф (1894-1942) - Струнний Секстет, ор.45
Виконавці – Лауреати міжнародних конкурсів Олег КУРОЧКІН (скрипка), Варвара ВАСИЛЬЄВА (скрипка), Наталія КУЛЕБА (альт), Костянтин КУЛЕБА (альт), Олексій ШАДРІН (віолончель), Артем ПОЛУДЕННИЙ (віолончель)
Иоганн Себастьян Бах (1685-1750) - Концерт для двух скрипок Ре минор, BWV 1043
Солісти – Валерій СОКОЛОВ і Варвара ВАСИЛЬЄВА
Карл Амадеус Хартман (1905-1963) - Concerto funebre («Траурний концерт») для скрипки з камерним оркестром (1939):
Соліст – Лауреат міжнародних конкурсів Валерій СОКОЛОВ
Диригент – Віталій ПРОТАСОВ

До уваги відвідувачів!
Вхід до музею Андріївська церква без захисних масок на обличчі заборонено.
Ми дбаємо про ваше здоров’я і безпеку.

Киев
31 мая 2021 - 19:00 02 июня 2021 - 19:00 14 сентября 2021 - 19:00