Золота підкова Львівщини замок мушкетерів

23 квітня 2022

8:00

Львів,

Событие прошло!

Золота підкова Львівщини замок мушкетерів

Золота Підкова Львівщини Замок мушкетерів: огляд найкращих замків Львівщини: Свіржський, Золочівський, Підгорецький та Олеський замки. Цікаві і мальовничі місця Львівщини чекають на Вас!

Опис туру
Заміська екскурсія, під час якої ви познайомитеся з фортифікаційними спорудами Львівщини, історією Галичини і архітектурними пам’ятками оборонних споруд. Екскурсія по замках Львівщини є дуже популярною, оскільки архітектура і пейзажі цього краю цікавлять туристів з усього світу.
Олеський замок – найстаріший і найпопулярніший на Галичині. Перші згадки про цю дивовижну споруду датовані 1327 роком. За нього постійно відбувалися бої, які викликали постійну зміну власників. Перестало виконувати роль оборонної споруди в XV столітті, замість цього в ньому була резиденція багатих сімей. Олеський замок неодноразово ставав жертвою нападів татар. Також за довгу історію свого існування будівля витримало землетрус і пожежі. В кінці XIX століття оборонна споруда перетворилася практично на руїни. Роботи по відновленню споруди були розпочаті в 70 – роках, а в 1975 році він стає музеєм заповідником.
Золочівський замок – ще одна визначна пам’ятка оборонної культури Львівщини. У давнину ця споруда служило людям не тільки для оборони, але і виконувало роль житла. Замок був побудований в 1634-1636 роках. Окрасою споруди є Китайський палац, в’їзна вежа, ці деталі виконані в прекрасному ренесансному стилі. У XVII столітті замок багато разів піддавався татарським і турецьким нападам. На території замку є чудово прикрашений сад з альтанками.
Підгорецький замок називають “польським Версалем”, заснований в 1635 р .. Поруч з будівлею є парк, який належить до пам’яток паркового мистецтва України. У 1939 році тут працював музей прикладного мистецтва. Ця споруда вважається одним з найкрасивіших палаців в Європі.
Свірзький замок. Один з наймальовничіших і найромантичніших замків в Україні, замок Свірзьких-Цетнерів, побудований в ренесансному стилі (1484р.) і мальовничим ставком. Замок був і є об’єктом численних кінозйомок, з яких найвідомішим став фільм “Д’Артаньян і три мушкетери”. Неподалік фортеці також знаходяться костел Успіння Богородиці (1546г.) І руїни оборонної вежі (1484р.)

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Свірж (огляд замку) – Золочів (екскурсія замком і обід) – Підгірці (огляд палацу) – Олесько (екскурсія замком) – Львів (повернення о 19 : 30).

Додаткова інформація
У вартість входить:
проїзд автобусом,
супровід гіда-екскурсовода,
екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах.
У вартість не входить і додатково оплачуються:
вхідні квитки в туристичні об’єкти
харчування