Ляпіс 98

16 червня 2023

19:00

Івано-Франківськ, ККЗ Арена-центр

Квитки

Великий концерт мастодонтів рок-сцени "Ляпис 98"! Сергій Міхалок та його банда подарують усім, хто прийшов, вечір перевіреної часом музики, приправленої шаленим артистизмом і драйвовими ритмами. Приходьте, щоб повернути молодість і залишитися в цій порі якнайдовше! "Ляпис 98" може і не таке!
Рок-ностальгія для кожного
У їхніх пісень немає терміну давності і з кожним роком ми знаходимо в них дедалі більше змiсту та граней. Колись ці треки ловили по радіо та записували на касетах, вони звучали на різних дискотеках. І зараз у дворах із задоволенням співають під гітару “Ты кинула” та “Яблуни”, “Капитал” та Шут”, “Ау” та “Евпатория”. Але погодьтеся, що у виконанні Сергія Михалка вони все одно звучать набагато атмосферніше та крутіше.
Тепер у кожного є можливість перейнятися музичною ностальгією та поринути у шквальний драйв рок-музики. Для цього Сергій Міхалок і створив проект “Ляпис 98”, який увібрав у себе все найкраще з творчості гуртів “Ляпис Трубецькой” та “Brutto”. Ці пісні з перших акордів б'ють у саме серце, змушуючи підспівувати "Я тебя все равно найду" та багато інших. Що тут казати, просто купуйте квитки та танцюйте до упаду!

"Всі хіти" Ляпіс 98
Кожен концерт Ляпісів чимось скидається на зустріч старих друзів. Звучать класні пісні, публіка енергійно підспівує, Сергій Міхалок спілкується із залом та ділиться життєвими роздумами. Так і хочеться, щоб подібне тривало якнайдовше. “Ляпис 98” виконає всі найкращі хіти, і пропускати таке неможливо прикро. Купуйте квитки на всю дружну компанію та вривайтеся на рок-вибух з минулого!