Metallica с симфоническим оркестром. Tribute Show

13 декабря 2021

19:30

Львов, Львовский театр оперы и балета

ДРУЗІ! Через технічні проблеми переносимо концерт на 13 грудня у Львівську оперу! Зі всіма хто придбав квитки зв’яжуться і пришлють нові квитки!

Після солд-ауту у Львівському Оперному Театрі, коли квитки неможливо було придбати за місяць до концерту, Metallica Symphonic Tribute повертаються до Львова!

Що таке Metallica? Гурт, на якому ми виросли. Це не музика на один сезон.

Музика гурту Metallica – це дещо більше, що супроводжує нас упродовж нашого життя, і не має значення, ростемо ми, дорослішаємо, переживаємо труднощі або йдемо на заслужений відпочинок. Тематика пісень гурту не старіє та не виходить з моди, а сам колектив досягає все більшого успіху, збираючи на концертах фанатів усіх вікових категорій.

Metallica Symphonic Tribute – це інтернаціональний проект. Як так сталося?

13 років тому свою діяльність розпочав гурт Scream Inc., колектив, що складався зі студентів – фанатів Металліки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були найважливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленого гурту. Раптово клуби почали один за одним запрошувати Scream Inc. до співпраці, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами батьківщини.

З 2015 року почалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show під керівництвом досвідчених концертних промоутерів. Гурт почав гастролювати з симфонічним оркестром, продовжуючи розвивати оригінальну програму. Однак проект досяг своєї пікової позиції тільки зараз, після початку співпраці з європейськими продюсерами, які так вдосконалили шоу, що купити квиток на нього в Європі за тиждень до концерту стає дедалі важче.

Хочете стати частиною цього концерту та запам’ятати вечір на все життя?
Слідкуйте за афішою та купуйте квитки заздалегідь, адже SOLD OUT завжди настає раптово.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА METALLICA З СИМФОНІЧНИМ ОРКЕСТРОМ TRIBUTE SHOW?

Відчути атмосферу пісень Metallica і Симфонічного Оркестру у одній з найгарніших Оперних театрів Європи
Заспівати в один голос Nothing Else Matters та Enter Sandman
Отримати заряд енергії та емоцій, щоб згадувати цей вечір ще не один місяць

Львов
13 декабря 2021 - 19:30
Киев
20 мая 2022 - 19:30