Михайло Грицкан та друзі «Я конечно,вернусь...» В.Висоцький

25 января 2022

19:00

Киев, МЦКИ(ОКТЯБРЬСКИЙ ДВОРЕЦ)

Событие прошло!

МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ЗМІНИТИ НЕМОЖЛИВО!
Як і обіцяв минулого року, заслужений артист України МИХАЙЛО ГРИЦКАН готує справжнє свято музики для душі.
Вперше пісні легендарного Володимира Висоцького звучатимуть під супровід культового НАОНІ (Національний академічний оркестр народних інструментів), керівником якого є народний артист України ВІКТОР ГУЦАЛ.

25 січня 2022 року о 19:00 годині, вже традиційно Михайло разом зі своїми друзями чекає на Вас в «Жовтневому Палаці» де подарує найкращі пісні Володимира Висоцького. Подія приурочена до Дня народження Володимира Семеновича.
За словами Михайла Грицкана, Висоцький відіграв велику роль у його творчості. Володимир Семенович став його «заочним наставником» та надихнув займатись мистецтвом. Ця історія почалася з концерту Висоцького, коли Михайлу було всього 7 років.
Артист часто виконує пісні В. Висоцького на своїх концертах. Слухачі у свою чергу відзначають, що манера виконання та тембр голосу Грицкана надзвичайно схожі із музичною легендою.
Вже 25 січня шанувальники творчості Висоцького мають унікальну можливість почути улюблені хіти у виконанні Михайла Грицкана під супровід НАОНІ (Національний академічний оркестр народних інструментів) та його друзів.