НЭНСИ

10 декабря 2021

19:00

Киев, МЦКИ(ОКТЯБРЬСКИЙ ДВОРЕЦ)

Група «НЭНСИ» в Києві !!! Великий сольний концерт!
Легендарний колектив виступить на сцені Жовтневого палацу. Публіка зможе насолодитися старими добрими хітами: «Готель», «Чистий аркуш», «Дим сигарет з ментолом», «Чорний кадилак», «Ах, туман-туман» і багатьма іншими, минулими в народ і стали культовими. Тексти пісень багато хто знає напам'ять, тому виступи «НЭНСИ» - це завжди вибухова хвиля емоцій і куражу. Зустріч з улюбленими виконавцями не за горами, встигніть купити квитки на концерт групи «НЭНСИ» в Києві

Про подію
Легендарна група «НЭНСИ» приїде до Києва, щоб відіграти великий сольний концерт. Артисти готують масу приємних сюрпризів, серед яких - нові пісні, яскраве шоу і проникливі голоси солістів. Приходьте на свято музики і любові! Атмосфера позитивних емоцій, витання в повітрі ностальгічних ноток, улюблені музиканти - не пропустіть це фантастичне захід. Поп-група №1 подарує публіці свій фірмовий стиль, тепло, любов і, звичайно ж, «ментолову музику», яку так обожнюють мільйони прихильників по всьому світу.

«НЭНСИ» Родом з 90-х
У 90-х роках на пострадянському просторі з'явилося дуже багато музичних колективів, які з перших же пісень отримували любов і визнання публіки. Однак уже в 00-х практично всі ці групи перестали створювати нові проекти, які не з'являлися на публіці, іншими словами просто зникли.
Група «НЭНСИ» втрималася на плаву, і не просто втрималася! Хлопці продовжують працювати над новими хітами, створюють захоплюючі концертні програми, випускають альбоми і збирають аншлаги. Майбутній концерт групи «НЕНСІ» в Києві обіцяє бути насиченим на яскраві емоції, втім, як і всі виступи музикантів. «НЭНСИ»

Чому варто піти на концерт «НЭНСИ» в Києві
На концерти колективу натовпами ходить публіка самих різних вікових категорій. Чуттєвими голосами артистів захоплюються і представники молодого покоління і люди старшого віку. Романтична прониклива музика не знає перешкод, творчість «НЭНСИ»
- яскравий тому доказ. Що можна зробити, прийшовши на подію:
- стати учасником феєричного святкового концерту
- зануритися в океан любові і позитиву, чого так зараз не вистачає у звичайному житті
- почути до болю знайомі пісні, які співали ще на шкільних дискотеках
- побачити вживу артистів, чия творчість надихає і дарує масу позитиву

Киев
10 декабря 2021 - 19:00