Олександр Порядинський «Ніч Яка Місячна». Найкращі Українські Пісні

28 июня 2021

19:00

Киев, Caribbean Club

Нова українська романтика Олександра Порядинського

Олександр Порядинський запрошує на романтичну зустріч під зоряним небом – великий сольний концерт з відповідною назвою «Ніч Яка Місячна. Найкращі Українські Пісні», який відбудеться 28 червня у столичному Caribbean Club Concert Hall. Як легко здогадатися з назви, під час шоу співак виконає власні сучасні версії української музичної класики.

Не зважаючи на певні перепони, пов’язані з пандемією, Олександр та його команда закінчують запис масштабного музичного матеріалу, якій увійде у новий сольний альбом артиста. Саме ці твори і стануть основою його майбутнього виступу. Головна мета релізу, і як наслідок сольного концерту, відтворити класичні українські пісні в більш сучасній манері, при цьому зберігаючи їхню автентичність, зробити їх в більш сучасних аранжуваннях та вокальній манері з елегантним вкрапленням класичного кросоверу.

Виключно живе виконання, професійні музиканти на сцені, магічні візуальні ефекти та світло – все це не залишить байдужими глядачів шоу. Вони ніби опиняться під чарівним зоряним небом української місячної ночі. Організатори виступу обіцяють багато цікавих “родзинок», зокрема готується своєрідний інтерактив: глядач може просто із залу, як на караоке, поспівати разом з Олександром відомі українські хіти, як то Гуцулка Ксеня, Два Кольори чи Червона калина. Також очікуються зоряні дуети із запрошеними артистами, і прем’єра нової пісні.

Олександр Порядинський. Його професійний, та водночас чарівний, та надзвичайний голос захоплює уяву з перших акордів. Артистизм, та душевне виконання не залишають байдужими глядачів будь-якого віку. Музична історія Олександра Порядинського розпочалася вісім років тому, коли він, нікому невідомий підліток із глибинки, підкорив своїм талантом професійне журі та багатомільйонну аудиторію телешоу "Х-Фактор”. У свої 15 хлопець став наймолодшим переможцем цього проекту. Від тоді народна любов до артиста тільки міцнішає, люди з великим задоволенням йдуть на його концерти, його пісні звучать в радіо-ефірах. Олександр вже об'їздив пів країни із сольними програмами, від сільських клубів до столичних сцен. При цьому артист не зупиняється на досягнутому, постійно перебуває у творчому пошуку, прагне вдосконалюватись і підкорювати нові вершини. І черговою сходинкою в його музичній кар’єрі стає велике сольне шоу.

Отож, 28 червня 2021 року о 19.00 у Caribbean Club Concert Hall (м. Київ, вулиця Симона Петлюри, 4) романтичний концерт Олександра Порядинського «Ніч Яка Місячна».

Киев
28 июня 2021 - 19:00