Підпільний Стендап

29 октября 2021

19:00

Днепр, Bubamara Concert Hall

Підпільний Стендап в вашому місті! Запрошуємо на вечір сміливого авторського гумору від самого масштабного стендап проекту України. Це відмінна можливість розслабитися і гарненько посміятися. Чекаємо всіх цінителів жанру стендап і тих, хто готовий з ним познайомитися!

Цього разу на Підпільному виступатимуть:

Олександр Качура – новий бадьорий комік, який довгий час прожив у Китаї та тривалий час виступав англійською мовою у клубах Гонконгу, був хедлайнером на багатьох місцевих шоу та резидентом клубу Takeout Comedy SZ, найвідомішого стендап клубу на півдні Китаю. В Києві він вже більше року виступає в Підпільному Стендапі.

Свят Загайкевич – засновник «Підпільного» і винахідник тих самих жартів «які неможливо забути». В цілому, його стендап - це дійство, яке важко описати словами. Його можна порівняти з атракціоном: тут надумані (але дуже смішні) приколи сусідствують з щирими реальними історіями з життя коміка. Приходьте, схема у Свята дуже проста - смішно, смішно, дуже смішно.Якщо ви ні разу не були на стендапі, вам точно сподобається, адже цей комік знає що робить і залюбки познайомить вас з цим жанром.

УВАГА!!
-Захід пройде з дотриманням дистанції і всіх санітарних норм. Деякі місця на схемі залу вилучені для забезпечення необхідної дистанції між глядачами;
-На вході вас чекає температурний скринінг і антисептики;
-Не забувайте про маски.
* Мова заходу - українська та російська; організатор залишає за собою право вносити зміни в розстановку залу.

Днепр
29 октября 2021 - 19:00
Киев
30 октября 2021 - 19:00