Підпільний Стендап / Underground Stand Up

03 декабря 2021

19:30

Киев, Praktika restaurant

Запрошуємо вас на вечір кращого гумору від Підпільного Стендапу. Це відмінна можливість розслабитися і гарненько посміятися.

Цього вечора виступатимуть:
Олександр Жипецький. Експресивний комік, що постійно виходить за рамки. Актор кіно і театру «Чорний Квадрат», співзасновник імпровізаційного шоу «Rockstar improv»;
Антон Тимошенко. Абсолютний переможець «Розсміши коміка», сценарист проекту «Телебачення Торонто» і ще безлічі популярних програм.
Артур Петров. Комік, сценарист, учасник телешоу «ГуднайтКлаб», «Комік на мільйон». 16 років працює на телебаченні, останні 5 років пише кіно та серіали.
Антон Сенін. Учасник і переможець незліченної кількості відкритих мікрофонів та інших вечірок Підпільного Стендапу. Полюбляє інтерактиви з глядачами, та цінує, коли вони викрикують з місця та доповнюють жарти.
Лана Чубаха. Викладач англійської, негласно коронована як «Міс Прононсіейшн», кумир дошкільнят. Співає і грає на незвичайних музичних інструментах. Дворазова переможниця «Розсміши коміка».

УВАГА!!
- Захід пройде з дотриманням дистанції і всіх санітарних норм;
- На вході Вас чекатиме температурний скринінг, антисептики, перевірка covid-сертифікатів та негативних тестів. Придбавши квиток Ви підтверджуєте, що вакциновані та/або зробили тест на коронавірус.
- Не забувайте про маски.
* Мова заходу - російська та українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.

Киев
03 декабря 2021 - 19:30