Підпільний Стендап XL

04 декабря 2021

19:00

Киев, Kooperativ

Запрошуємо вас на вечір кращого гумору від проекту Підпільний Стендап. Це чудова можливість розслабитися і вдосталь посміятися. Чекаємо на вас в особливому місці — Kooperativ Amphitheatre.

У цей вечір виступатимуть:

  • Свят Загайкевич - засновник «Підпільного», автор жартів «які неможливо забути», актор у жанрі імпровізація.
  • Сергій Ліпко - один з авторів “Телебачення Торонто”, ведучий шоу “Гомін Аут” на радіо “Промінь”, переможець численних фестивалів, автор сольного стендап-туру “Вихід на праву платформу”.
  • Настя Дєрская - переможниця Стендап Фестивалю в Одесі 2019, учасниця шоу "Жіночий квартал", "Гуднайтклаб», комментаторка "Богиня шопінгу». Доросла, міркуюча комікесса з чіткою профеміністичною позицією. Її гумор сміливий, жорсткий, але чесний.
  • Артур Петров - комік, сценарист, учасник телешоу «ГуднайтКлаб», «Комік на мільйон». 16 років працює на телебаченні, останні 5 років пише кіно та серіали.
  • Олександр Качура - бадьорий комік, який довгий час прожив у Китаї та тривалий час виступав англійською мовою у клубах Гонконгу. В Києві він вже більше року виступає в Підпільному Стендапі;

УВАГА!!

- Захід пройде з дотриманням дистанції і всіх санітарних норм;

- На вході Вас чекатиме температурний скринінг, антисептики, перевірка covid-сертифікатів та негативних тестів. Придбавши квиток Ви підтверджуєте, що вакциновані та/або зробили тест на коронавірус.

- Не забувайте про маски.

* Мова заходу - російська та українська; організатор залишає за собою право вносити зміни у розстановку залу.

Киев
04 декабря 2021 - 19:00 25 декабря 2021 - 19:00