Рок-опера. «Юнона і Авось» (ХНАТОБ)

15 октября 2021

18:30

Харьков, ХНАТОБ

Событие прошло!

Концерт з кращих номерів відомих світових рок-опер
Виконується на мовах оригіналу
Прем’єра в ХНАТОБ
31 січня 2021 року

Диригент-постановник - Дмитро Морозов, заслужений діяч мистецтв України
Режисер-постановник - Олексій Дугінов, лауреат міжнародного та національних конкурсів
Хормейстер-постановник - Олексій Чернікін, заслужений діяч мистецтв України
Художник-постановник - Надія Швець, заслужений художник України
Балетмейстер-постановник - Антоніна Радієвська, заслужена артистка України

Концерт «Rock-Opera Collection» – це свого роду колекція, в якій зібрані найпопулярніші номери з рок-опер різних часів і різних країн. Їх ріднить між собою величезна любов мільйонів глядачів і слухачів з усіх куточків світу.

Як жанр рок-опера виходить на світову арену в 1960-ті - незвичайний час бурхливих протестів, молодіжних бунтів. І після низки цікавих знахідок талановитих рок-музикантів, як раз півстоліття тому, був створений справжній шедевр цього музичного напрямку, котрий буквально увібрав у себе атмосферу епохи – «Ісус Христос – суперзірка» Ендрю Веббера. Безсумнівно, солісти ХНАТОБ ім. М.В. Лисенко / Схід OPERA допоможуть вам відчути пульс цього неймовірного, вируючого часу.

Ну а 1980-ті роки міцно асоціюються у нас із творчістю Олексія Рибникова. «Юнона і Авось», «Зірка і смерть ХоакінаМур'єти» - ці назви все ще змушують наші серця битися в унісон. А улюблені мелодії з цих рок-опер завжди приносять радість.

Колекція, представлена в нашому концерті, включає, звичайно ж, і сучасні «експонати». Це, зокрема, написана вже в 2000-х вітчизняна рок-опера «Ірод», в якій втілені риси експресіонізму в рок-оперному жанрі. «Даний твір став етапним для українського музичного театру в цілому», - вважають її автори Ігор Поклад та Олександр Вратарьов.

Згадані твори є основою концерту, але крім них вас чекає ще чимало сюрпризів. Сподіваємося, що чудовий післясмак, що залишиться після «дегустації» зразків нашої колекції, змусить вас повернутися до неї ще не раз!