Василь Зінкевич

03 октября 2021

18:00

Киев, Дворец "Украина"

Василь Зінкевич в Києві!

4 квітня 2021 року у Палаці «Україна» відбудеться концерт Василя Зінкевича «Скрипка грає» в Києві. Концерт відбудеться за участі скрипаля-віртуоза Василя Попадюка з Канади та автора-виконавиці Kristina V, яка вже підкорила своїм співом українську діаспору в США.

Василь Зінкевич — один з виконавців легендарної пісні «Червона рута», яка стала однією з найбільш відомих українських композицій. Цю пісню на музику Володимира Івасюка співак виконав разом з Назарієм Яремчуком і відтоді вона почала свій шлях світом Василь Зінкевич знявся у багатьох музичних фільмах і присвятив понад 50 років свого життя творчої діяльності. У тому числі — у складі легендарного ансамблю «Смерічка».

Концерт «Скрипка грає»

Василь Попадюк — всесвітньо відомий скрипаль, який прославив Україну не тільки в Канаді, а й в усьому світі. Він неодноразово співпрацював зі світовими зірками та грав у найкращих залах. Недарма за його талант артиста назвали «Українським Паганіні». І звичайно, яка українська пісня може бути без жіночого голосу? Прикрасою цього вечора стане мелодійна і талановита Kristina V!

Щоб потрапити на концерт Василя Зінкевича в Києві, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста. Ціна квитків від 200 до 1250 гривень. Ще більше концертів шукайте в афіші на нашому сайті.

Де послухати класика української естради в Києві? На концерті Василя Зінкевича!

Побачити легенду української естради
Почути наживо улюблені пісні
Насолодитися зірками української діаспори

Василь Зінкевич пісні:
Забудь печаль
Скажи, скажи
Скрипка грає
Весна для тебе
На щастя, на долю
Кличу тебе
Марічка

Киев
03 октября 2021 - 18:00