Военный оркестр 194 - го понтонно - мостового полка Государственной специальной слу

26 февраля 2021

19:00

Днепр, Филармония им. Когана

Військовий оркестр 194 – го понтонно – мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України був створений 1 жовтня 2004 року у місті Новомосковськ Дніпропетровської області.

За порівняно короткий  період оркестр піднявся до вершин творчого визнання і майстерності: різнобарвна палітра концертних форм та багатий репертуар, численні виступи оркестру перед різними глядачами, практично усіх міст великої України та СНД так і багатьох  містах країн західної Європи не залишив глядача байдужим.

За невеликий період роботи колектив відпрацював та презентував значну кількість дефіле та плац – концертів, в основі яких лежить стройовий вишкіл та злагодженість рухів колективу військового оркестру. Це говорить про популярність даного виду військового мистецтва.

Цікаві інтерпретації, талановиті солісти, яскраві і самобутні виконавські традиції  креативний підхід до виконання творів дозволили колективу досягти мистецьких вершин та посісти чільне місце в сучасній військовій музичній культурі України.

Професіоналізм колективу настільки досконалий, а в музику вкладено стільки тепла і душі, що не дивно, чому з таким захопленням численні глядачі вітають кожний номер музикантів.

За всіма досягненнями оркестру стоїть велика і кропітка робота, яку проводить в оркестрі справжній майстер своєї справи, знаний фахівець, висококваліфікований професіонал – військовий диригент полковник Богдан  Задорожний. Він вміє творити прекрасне і всього себе віддає улюбленій справі і, як результат, колектив неодноразово нагороджений різними відзнаками та державними нагородами України.

Реальний військовий в повному розумінні цього слова Український оркестр який своєю професійною майстерністю заслужив представляти  культурно етнічні та національні традиції великої держави Україна на багатьох різнопланових фестивалях  Європи та світу.

Днепр
26 февраля 2021 - 19:00