ВІЗАВІ. Любов живе три роки

14 февраля 2022

19:30

Киев, Консерваторий

«Любов живе три роки». Прем'єра! Всім закоханим присвячується!

«Любов живе три роки» - це музична романтична комедія за бестселером Фредеріка Бегбедера!

«Любов живе три роки» - це іронія і ніжність, жорсткий гумор і світлий смуток, боротьба егоїзму і високої романтики.

Як тут бути романтиком, якщо навіть вічна любов має свій «термін придатності»? Головний герой цинічний журналіст Марк Мароні, навіть відміряв цей термін - любов живе рівно три роки! Принаймні в його житті, де у вирі крутих вечірок і божевільних сенсацій, жінки змінюють один одного частіше, ніж пори року. Поки одного разу в долі Марка не виникає жінка-загадка, ім'я якої - Аліса ...

А ви знали, що автор бестселера, за яким поставлено спектакль, Фредерік Бегбедер, входить в ТОП найпопулярніших французьких письменників нашого часу ?! А роман «Любов живе три роки» - кращий твір цього автора! Щоб підсилити емоції і розкрити героїв книги у всій повноті, в театрі «Візаві» зважилися на експеримент і поставили спектакль у форматі драматичного міні-мюзиклу!

Актори грають на музичних інструментах, танцюють і співають разом із зірками відомі світові хіти в форматі живого звуку! На сцені зірки українських серіалів і кіно: Тамара Морозова (т / с «Єфросинія», «Анка з Молдаванки», «Заради любові я все зможу», «Поговори з нею», За три дні до любові »і т.д) і Євген Бельтюков (актор, музикант і друг головного героя в семирічному серіалі «Реальна містика»). Ви точно бачили їх на екрані, а тепер побачите на сцені! Ірина Марчук і Кирило Шевченко! Блискучі джазові костюми, пісні, танці, пронизлива щирість і французька легкість об'єдналися в одній виставі!

Хочете відкрити двері в своє серце і впустити туди свіжий вітер весни, Франції та любові? У нас є для вас ключик!

В ролях:
Тамара Морозова, Євген Бельтюков, Ірина Марчук, Кирило Шевченко.

Тривалість 2 год.
Вистава йде російською мовою.

Киев
14 февраля 2022 - 19:30
Днепр
19 марта 2022 - 19:00