Наша Наталка, або Що ви кажете про любов? (Запорізький ТЮГ)

25 сентября 2021

18:30

Запорожье, Запорізький академічний обласний театр юного глядача

І. Котляревський

  • музична комедія на одну дію за п'єсою "Наталка - Полтавка"
  • Режисер - постановник Геннадій Широченко
  • Художник - постановник Татьяна Власенко

Звісно, ви чули історію про гарну дівчину Наталку. Вона вірно чекала свого любого Петруся, який подався за моря на заробітки та й пропав – жодної чутки про нього, жодної звісточки. Може, забув про кохану та про свої обіцянки? Не знала Наталка, що й думати... А тут іще докори матері, бо відбою нема від женихів: тахтаулівський дяк, волосний писар, підканцелярист Скоробрешенко – «всі розумні, зажиточні та чесні». На Наталчину біду, посватався до неї навіть сам пан возний Тетерваковський – заможний і поважний. Виборний села Макагоненко взявся допомогти возному умовити Терпилиху, мати Наталки, та й саму Наталку. «Ну то й що, що старий, але ж багатий», - переконувала Наталку Терпелиха. Не витримала дівчина дорікань матері - дала згоду. Вже й рушники пов’язали, як раптом з’явився Петро. Отут і починається найцікавіше...

Знайома історія та й вічна, мабуть. Що переможе: гроші чи любов? Користь і змова чи щире кохання?

Цю п’єсу Іван Котляревський написав у 1819 році. Вона давно стала класикою української драматургії. Не порахувати, скільки разів ставили її на різних сценах, де вона мала шалений успіх. Та з часом, ніби мохом, обросла стереотипами. Молодий режисер нашого театру Геннадій Широченко узявся оновити стару історію, надати їй сучасного звучання, ввести в неї нинішні ритми та поняття і проявити те, що пішло у тінь, стерлося. Грають у спектаклі молоді, талановиті й завзяті актори, які не дадуть вам нудьгувати, бо з істинним українським гумором розіграють вічну історію кохання.

  • Композитор – В'ячеславТодика
  • Хормейстер – заслужений діяч мистецтв України Лілія Гринь
  • Хореограф – Катерина Кошовник

У виставі грають: засл.арт.України Любов Фриган, засл.арт Максим Березнер, Анна Симонова, Катерина Россолова, Олександр Фортус, Юрій Драненко, Петро Желев, Юрій Макаренко, Інна Яновська, Дар'я Чебаненко, Назар Баранніков, Олег Абакуменко, Віктор Латишев.

Запорожье
25 сентября 2021 - 18:30