«Ревнива до самої себе»

28 ноября 2021

18:00

Запорожье, ДК ЗАЗ

«Ревнива до самої себе»
Молодий кабальєро Дон Мельчор прибуває в Мадрид, щоб вигідно одружитися на заочно засватаній нареченій. І тут з кабальєро трапляється невдача - він закохується в іншу. Зустрічає він її у церкві на месі, закутану в мантилью так, що видно тільки чарівну ручку. Але навіть цього стало досить, щоб звести Мельчора з розуму. Хлопець і гадки не має, що господиня тоненьких пальчиків - його наречена Магдалена. А Магдалена ревнує свого нареченого, закоханого в «іншу», хоча пізніше і дізнається, що ця уявна «інша» вона і є. Магдалена починає витончену гру, де ревнощі ледь не заводять стосунки героїв у глухий кут.
Класична комедія плаща та шпаги, зіграна «Новим Театром» у стилі модерн, розповість про мінливості кохання з першого погляду, про те, як фантазії та фантоми відіграють з нами злі жарти. Весела і пікантна історія любові, складна інтрига, захоплюючий сюжет, витончена пластика та яскравий іспанський колорит - ось складові нашої вистави. Смішно, динамічно, повчально, карнавально. Що ще потрібно для гарного вечора у театрі?
П'єса іспанця Тірсо де Моліна написана близько 400 років тому, сповнена кумедних поворотів і ренесансної радості. Автор був ченцем, сучасником Сервантеса і Лопе де Веги, і за свою життєрадісність і «розгнуздані» комедії, духовенство неодноразово відправляло Тірсо з Мадрида куди подалі, щоб не розбещував і без того навіжених співвітчизників. Це не завадило йому зробити блискучу кар'єру богослова і написати більше 400 п'єс у віршах, з яких до нас дійшло лише 84.
У ролях: Дар'я Лебедєва, Олександр Мамонтов, Іван Острівний, Олена Лебедєва, Катерина Кушкина, Дмитро Московцев, Юрій Тітов, Ілля Довгий, Олександр Рудик.
Постановка: Світлана Лебедєва
Вистава російською мовою

Довідки за тел. 050-180-51-30, сайт театру: www.nt.zp.ua
Директор театру: Владислав Лебедєв
Художній керівник театру: Світлана Лебедєва
Соратник і піклувальник проекту: Дмитро Зусманович

Запорожье
28 ноября 2021 - 18:00