Алгоритм кохання (театр Маскам Рад)

29 января 2022

19:00

Киев, Киевская фортеця

Подейкують, що Любов - всюди навколо нас. Це - найбільше, найглибше й найпрекрасніше, що є в житті людини. Саме тому цій темі протягом тисячоліть письменники, художники і музиканти присвячують безліч поем, картин та пісень. У нашої героїні навіть прізвище було: Lovelace!
На жаль, ми дуже мало знаємо про цю тендінту і вродливу жінку, хоча її розробки лежать в основі сучасного програмування, без якого наше повсякденне життя вже не є можливим і не може бути комфортним.
Ада Августа Лавлейс - донька великого англійского поета лорда Чарльза Байрона і перший програміст у світі. Ось, напевно, і все що відомо про неї широкому загалу. При цьому багато людей взагалі ніколи не чули це ім`я. Відновлюємо справедливість: повертаємо Аду Августу Лавлейс людству як Особистість з великої літери! ЇЇ життя було сповнено інтригами і таємницями, через що велику частину її переписки було свідомо знищено нащадками. Проте нікому не вдалося знищити АЛГОРИТМ КОХАННЯ, який вона винайшла, несла крізь все своє життя, і яким ми теж можемо і маємо навчитися користуватися

Киев
29 января 2022 - 19:00