AMATORY

04 июня 2022

20:00

Киев, ЮБК

​​Запалюємо літо 2022 на святкуванні 20-річного юбілею легендарних [AMATORY]!

На нас чекає найграндіозніше шоу в історії колективу, максимальна кількість улюблених треків і шалений драйв.

Протягом шляху, тривалістю у 20 років, їх не оминули стрімкі зльоти та падіння, затяжні тури чергувалися з творчими паузами, а за зміною складів слідували вибухові камбеки. Зумівши з гідністю витримати всі виклики часу, [AMATORY] чесно завоювали собі статус справжніх легенд. При цьому гурт ніколи не зупинявся в музичному розвитку: в двадцятих вони продовжують бути найбільш обговорюваним та впливовим альтернативним колективом у країні, а на танцполах забитих клубів та полях оупен-ейрів зливаються у єдине ціле вже кілька поколінь їхніх прихильників.

В юбілейний рік [DENVER], [EEL], [HELLDIMM], [RAEV], [STEWART], [ALEX], [IGOR], [JAY] та [LEXUS] вперше за багато років зібралися разом на одній сцені: закономірним результатом цього стали солд-аути на кожному зіграному концерті, а одне з шоу було відзняте на понад 18 камер та стало одним з кращих live video в історії гурту.

Влітку 2022 року ювілейний склад [AMATORY] All Stars відвідає улюблену Україну і обрушить на глядачів каскад з найвпізнаваніших хітів, рідко виконуваних пісень та абсолютних раритетів, доповнений топовим звуком та ураганним світловим шоу.

Ми запрошуємо кожного розділити з нами ці моменти і разом увійти до нової ери.

[AMA20RY]. See you 4 червня 2022 на ЮБК.

Киев
04 июня 2022 - 20:00
chat
circle Напишіть нам close