Баядерка (ОНАТОБ)

14 ноября 2021

18:30

Одесса, Театр Оперы та Балета

Шановні друзі!

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 18 жовтня буде встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на територіях Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Одеської областей ( https://www.kmu.gov.ua/news/z-18-zhovtnya-chervonij-riven-epidemichnoyi-nebezpeki-diyatime-na-teritoriyah-doneckoyi-zaporizkoyi-dnipropetrovskoyi-ta-odeskoyi-oblastej ).

В цих регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для данного рівня епідемічної небезпеки.

З 18 жовтня відвідування театру буде можливим якщо ви надасте «зелений» COVID-сертифікат або чинні довідки про тестування (негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген, дійсний 72 години) - це реальна можливість покращення епідемічної ситуації та продовження роботи театру.

Отже, чекаємо на вас!

Довідки за телефоном 38 048 780 15 09

З повагою,
Адміністрація театру

 

Сценарій Сергія Худєкова і Маріуса Петіпа.

Хореографія Маріуса Петіпа.

Також використана хореографія заслуженого артиста Росії Миколи Зубковського, народного артиста СРСР Костянтина Сергєєва, народного артиста СРСР Вахтанга Чабукіані.

Одесса
14 ноября 2021 - 18:30