Berdyansk Fashion Day

12 августа 2021

19:00

Бердянск, Panorama Family Hotel

Berdyansk Fashion Day анонсує найочікуваніший сезон

12 серпня відбудеться найгарячіший захід літнього сезону у Бердянську — Berdyansk Fashion Day. Свої колекції представлять молоді дизайнери, а також широко відомі імена в модній індустрії у розкішному Panorama Family Hotel на Азовському узбережжі.

Berdyansk Fashion Day — це професійний майданчик для дизайнерів, який підтримує молоді таланти та допомагає їм заявити про себе.

«Модна тусовка вже скучила за вишуканим дрес-кодом, світськими бесідами та яскравими світлинами зі стильних бренд-волів. Оскільки цей сезон найочікуваніший — готуємо його надзвичайно насичений і атмосферний. Ми активно підтримуємо молоді таланти, тому буде відкрито багато нових імен. Наш майданчик надає дизайнерам можливість заявити про себе на більш широку аудиторію, не тільки локально. Ми відзначені у світовому календарі модних заходів FASHIONUNITED, а також долучили медіапартнерів, у тому числі й міжнародних, що, безумовно, дасть більше освітлення події та певні переваги для учасників Berdyansk Fashion Day», - поділилася Гаяне Вардікян @vardikyangayane, засновниця Berdyansk Fashion Day.

Організатори дня моди запрошують усіх бажаючих провести літній fashion-вечір у неймовірно вишуканому місці на морському узбережжі. О 19:00 на гостей чекатиме приємна атмосфера з музикою та ігристим, стильні фотозони для креативних сторіс, нові знайомства та світські бесіди. Покази почнуться о 19:30, весь вечір працюватиме Trade Place з дизайнерськими виробами.

Дрес-код: Cocktail Attire

*Дотримуйтеся дрес-коду, ЗМІ опублікує найстильніших гостей.

*Проєкт Berdyansk Fashion Day підтримує всесвітній рух свідомого споживання, тому для гостей придбавших VIP-квитки підготували у подарунок брендовані екосумки від BFD. Давайте разом ставати екологічно свідомими!

Захід традиційно відбудеться за підтримки титульного спонсора Ascet Shipping і генерального спонсора Panorama Family Hotel.
Наша медіапідтримка: FF Channel, Fashion Channel, New York Style Guide, Odessa Fashion, Digital News Fashion, Moda Glamour Italia, Ukrainian Fashion, Fostylen, Status Magazine, StudioOfMyDreams, Glyanec Magazine, Spy Fashions, Burda Style, Folga’.
Ми у соцмережах: IG @BerdyanskFashion та FB @BerdyanskFashionDay
Над афішею працювали:
Illustration: Gurgen Vardikyan, Fashion Designer
Graphic Designer: Anastasia Bolshunova

Бердянск
12 августа 2021 - 19:00