Бетховен. Брамс

10 декабря 2021

19:00

Киев, Дом Актера

У концерті прозвучить ліричний цикл Людвіга ван Бетховена «An die ferne Geliebte», Оp. 98  («До далекої коханої»), бетховенські багателі  для фортепіано з опусів 119 та 126, а також остання вокальна робота Йоганнеса Брамса – Vier ernste Gesänge, Op. 121 («Чотири строгих наспіви»). Ці твори сповненні невимушених, мінливих емоційних настроїв, що миттєво змінюються. Чуттєва романтична музика створює неповторну атмосферу аристократичного салону де поєднуються розмови про філософію, релігію та кохання. 

Виконавці:

Андрій Кошман – баритон, соліст формації Nova Opera. Його виконання вирізняє яскравий тембр та витончена інтерпретація вокальних творів. Освіту здобув у Національній музичній академії України у класі Валерія Буймістера. Андрій спеціалізується на виконанні сучасної музики, також в його репертуарі провідні баритонові партії в класичних операх «Дон Жуан» Моцарта, «Севільський цирульник» і «Шлюбний вексель» Россіні, «Євгеній Онєгін» та «Іоланта» Чайковського, «Алєко» Рахманінова, «Телефон» Менотті, «Уявлення про душу і тіло» Кавальєрі, «Богема» Пуччіні та не лише. З 2014 року Андрій Кошман у складі формації Nova Opera взяв участь у прем'єрах сучасних опер «Коріолан», «IYOV», «BABYLON», «ARK», «Wozzeck», «НепрОсті», «AEROPHONIA», «ГАЗ», «CHORNOBYLDORF», «LE» та «Про що мовчить Заратустра». Упродовж останніх сезонів він виступав на таких європейських та американських майданчиках як Віденська філармонія, Македонський театр опери та балету, театр Шекспіра у Гданську, Львівський національний театр опери та балету, Національна опера України, театр HERE в Нью-Йорку на фестивалі сучасної опери PROTOTYPE, голландський Rotterdamse Schouwburg та Новий театр Люксор на фестивалі Operadagen Rotterdam, де відбувся його сольний концерт. 2018 року в Києві у Великій залі Національної музичної академії України відбувся його перший сольний концерт у супроводі симфонічного оркестру.

Ігор Рябов – музикант, який має свій особистий погляд на твори які він виконує, та професійно інтерпретує стилі різних епох та напрямків. Його індивідуальність яскраво проявляється, як у мініатюрах, так і у п'єсах великої форми. Уміння одночасно відображати кілька ліній розвитку допомагає йому виявити в кожному творі багатоплановість драматургії. У своїй грі він органічно поєднує спонтанність творчих рішень з тонким музичним смаком. Ігор Рябов почав навчання у Київській Середній Спеціалізованій Музичній школі ім. Лисенка у класі Ірини Олексіївни Ліпатової, а закінчував її в класі професора Ігоря Михайловича Рябова. Після вступу в Національну музичну академію України Ігор продовжив своє навчання в класі Сергія Ігоровича Рябова, продовживши традиції своєї музичної династії. Нині Ігор активно концертує у різних залах України та світу: Національна філармонія України, Будинок органної та камерної музики, Концертний зал Школи Люсі Мозес (Нью-Йорк), Меркін Хол (Нью-Йорк), Зал імені Глазунова Петербурзької Національної Консерваторії (Санкт-Петербург), Концертний зал Острови Родос (Греція), малий зал Білоруської державної філармонії (Мінськ), Великий зал Білоруської державної академії музики (Мінськ), музей «Панчо Владигерова» (Софія), Моажень Хол (Фундан, Португалія).

Киев
10 декабря 2021 - 19:00