«Біля ковчегу о 8-й» - сімейна комедія-притча для дітей і дорослих

28 ноября 2021

15:00

Киев, Киевская фортеця

Событие прошло!

«Біля ковчега о 8-й» - вистава за п'єсою сучасного відомого німецького режисера і драматурга Ульріха Хуба - це приклад вдалого поєднання біблійної притчі про Всесвітній потоп, яку взято за основу сюжету, і сучасної милої історії про трьох симпатичних пінгвінів, які потрапляють на борт Ноєвого ковчега. Але пінгвінів троє, а квитків на ковчег всього два. У цій непростій ситуації героям вистави доводиться підключити всі свої найкращі якості: почуття дружби, віри, честі, любові до ближнього.

«Біля ковчега о 8», свого часу, було визнано найкращою дитячою п'єсою в Німеччині. Ось уже кілька років, як вона користується величезною популярністю не тільки в дитячих, але і «дорослих» театрах по всьому світу. Адже люди різного віку знаходять в історії щось потрібне для себе і сприймають її на своєму рівні.

Вистава «Біля ковчега о 8» ідеально підходить для сімейного перегляду, але насамперед її рекомендовано для перегляду для дітей і підлітків у віці 4-14 років.

У червні 2015 року Театр «Маскам Рад» з виставою «Біля ковчега о 8» взяв участь в Міжнародному молодіжному театральному фестивалі в м. Враца (Болгарія), де представляв Україну разом з театральними колективами з ще 15 країн різних континентів.Ідея постановки вистави належить Алєсі Ліфантій. Першу постановку вистави в Театрі "Маскам Рад" також здійснила Алєся Ліфантій. Наразі ми відновлюємо виставу вже в іншй сценографії та постановці - Марини Куценко.

Запрошуємо діточок від 6 років з батьками на показ вистави «Біля ковчегу о 8-й».

Київська фортеця, вхід з бульвару Лесі Українки поміж №№ 12-14