Чорний Квадрат. «25 хвилин до та після sexу»

23 января 2022

20:00

Киев, Freedom Hall

Событие прошло!

Проект “Чорного квадрата”, який користується просто шаленю популярністю. Такі аншлаги, які ми збираємо спектаклями, присвяченими Цьому, іншим театрам тільки сняться в найвідвертіших і неможливих снах. Итак, час прийшов. Поговорити відверто про Це.

Не потрібно робити вигляд, що вас конкретно це не торкається, і взагалі, ви не розумієте, про що мова. Так, ми говоримо про секс. Ми ведемо відверту розмову. Через спектаклі про Це. Ми даємо вам найсильніші і швидкодіючі ліки від депресії і поганого настрою. Це супер-мега-екстра комедії!

Спектаклі про те, якими обхідними, іноді просто немислимими шляхами пари людей (хоча, не завжди тільки пара) приходить або не приходять до сексу і якими химерними способами намагаються потім піти від наслідків.

Як відбувається, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що варто робити, і що не треба говорити? А що трапляється само собою? Що відбувається далі? Щось же міняється усередині у нас після усього цього?

Історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так! Що і як саме – ми розповімо вам дуже детально. Відверті теми, щирі розмови. Кокетування і флірт, печаль і сміх, любов і ненависть. Мінімум вульгарності, нуль порнографії, максимум відвертості. Усе це закручується, прокручується і вилазить такими смішними і незвичайними історіями, що аж.

Секс в цьому проекті не стільки популярна тема, скільки спосіб зрозуміти свої стосунки зі світом. І, що набагато важливіше, з самим собою. Ми щиро намагаємося допомогти кожному нашому глядачеві розібратися в собі, у своїх проблемах, страхах, фобіях, бажаннях, збудженнях, і навіть, у фізіології.

Але все таки, хотілося б нагадати, що “До і після сексу” – це, передусім спектаклі для дорослих. Жорсткі і відверті жарти не призначені для людей, що віддають перевагу банальності в сексі. Комедія дуже яскрава і соковита – тому що про нас, тому що про секс і любов. А це дуже рідко буває сумним або нудним. Але і глядач, що тонко відчуває, теж упіймає свій катарсис. Постановка для дорослих людей, – не по паспорту, а по стану душі. Також небажані глядачі зі святенницькими поглядами на світ, і особливо без почуття гумору. А любителі чорного гумору отримають кайф удвічі! Дітей категорично не приводити!

Ну, і наостанок. Шлях до радості у кожного свій. Але якщо театр допомагає позбавитися від брехні, учить довірі і дає віру в любов – та є здоровими спектаклі про Це!

І нехай Вас не бентежить назва. Гострі і еротичні теми забезпечені.

Обов’язковою умовою доступу глядачів на концерти є наявність одного з наступних документів:

  • Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини «жовтий сертифікат» (діє 30 днів від дати введення дози);
  • Документ, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини «зелені сертифікати» (діє 365 днів від дати введення другої дози);
  • Негативний результат ПЛР чи експрес-тестування на COVID-19 (діє 72 години з дати та часу проведення тестування)
  • Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19 (діє 105 днів з дати встановлення діагнозу);

УВАГА! ЧИННІСТЬ ДОКУМЕНТІВ МОЖЕ БУТИ ПЕРЕВІРЕНА ОРГАНІЗАТОРОМ ЗА ДОПОМОГОЮ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО ВЕБ-ПОРТАЛУ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ, ЗОКРЕМА З ВИКОРИСТАННЯМ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКА ПОРТАЛУ ДІЯ (ДІЯ).