Цирк на Льоду «Льодове королівство»

27 ноября 2021

12:00

Кривой Рог, Криворізький державний цирк

Событие прошло!

Згідно з Постановою КМУ від 09.12.2020 року №1236 « Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV-2». На підставі діючого законодавства, зокрема Постанови КМУ від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV-2», відвідування вистави особам, які досягли 18-ти років дозволено за наявності: негативного результату тесту на COVID–19 (методом ПЛР, або експрес тесту), яке проведено не більше, як за 72 години до початку вистави, або документу, що підтверджує повний курс вакцинації, або одужання. Дітям до 18 років, мати документ про підтвердження віку.

Шоу «Льодове Королівство» - це майстерне втілення об’єднання класичних жанрів циркового мистецтва з найвищою майстерністю всесвітнього мистецтва фігурного катання. Театральне та естрадно-циркове шоу з використанням сучасних ехнологій у звуко-світлотехніці та лазерної анімації не залишать байдужими нікого.

Герої шоу навчать зростаюче покоління моральним основам добра й зла, дружньої взаємодопомоги, героїзму та безстрашшю перед обличчям близької небезпеки, батьківській самовіддачі у справі захисту своїх дітей, вірі у власні сили, у необхідності розумового, морального та фізичного розвитку!

На справжньому льоду Ви побачите чудову казку, у якій всі жителі Об’єднаного Льодового Королівства: ельфи, хоббіти, лісові феї, фавни, аватари, люди та справжні різноманітні тварини, дерева, усі разом боротимуться з впливом Генератора Зла на чудову, добру королеву Чарівного Ліса Маліфісенту.

Яскравий та щасливий фінал чудового, неперевершеного у світловому рішенні, яскравих, барвистих костюмах, образного гриму, лазерних ефектах, акторській грі артистів цирку та фігуристів, музичного матеріалу, неочікуваних ходів театрально-циркового шоу на льоду вразять уяву самого досвідченого глядача!

Ми бажаємо, щоб наш глядач замість штучних комп’ютерних ефектів побачив справжню, живу, неперевершену майстерність виконання надскладних трюків кращими представниками фігурного катання та сучасного цирку на справжньому льоду.

Кривой Рог
28 ноября 2021 - 12:00 04 декабря 2021 - 12:00 05 декабря 2021 - 12:00 11 декабря 2021 - 12:00 12 декабря 2021 - 12:00