ДахаБраха

12 февраля 2022

19:00

Черкассы, ДК «Дружба народов»

Подаруй собі настрій і фантастичні емоції!
Подія відбуватиметься у відповідності до вимог МОЗ України.

Дорогі друзі! У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та посиленням карантинних обмежень змушені повідомити, що запланований концерти гурту «ДахаБраха» 20/11 в м. Черкаси відбудеться 12/02 19:00 Черкаси , ДК «Дружба народов»

Всі квитки дійсні. Дякуємо за Ваше розуміння. Гурт ДахаБраха з нетерпінням чекає на зустріч.Всім доброго здоров’я і гарного настрою.

Чому варто піти на концерт ДахаБраха?

Побувати на лайві найвідомішого фолк-квартету країни.

На повну зарядитися фірмовим етно-хаос драйвом.

Доторкнутися до бурхливого джерела музики та емоцій.

ДахаБраха - одна з найвідоміших у світі українських груп, створюють музику в стилі етно-хаос. Автентичний квартет, заснований Владиславом Троїцьким, режисером авангардного театру "Дах". Проєкт є, без перебільшень, унікальним як в Україні, так і у світі. Приходьте та насолоджуйтеся майстерністю артистів, що з легкістю створюють по-справжньому геніальні речі.

Музичний перфоманс від ДахаБраха на сцені БК «Дружби народів»

Магічне live-show від суперпопулярного колективу здивує і подарує неймовірні враження. У програмі концерту – нові роботи з альбому Alambari, а також вже добре відомі хіти гурту: «Ягудки», «Сухий дуб», «Карпатський реп» та інші шедеври у незрівнянному виконанні ДахаБраха.

До платівки Alambari увійшли 7 музичних розповідей, що утворили розкішний роман. Альбом уособлює гармонійне поєднання насичених мелодій, фестивальних бенгерів та наполегливої професійної роботи.

Гурт ДахаБраха існує вже понад 16 років. За цей час колектив встиг отримати титул єдиного українського гурту, що тричі звучав на американській радіостанції KEXP та виступав на безлічі престижних світових фестивалів. Творчість ДахаБраха вражає поєднанням drum'n'bass, industrial, soul-house з етнічними мотивами.

Побачимося!

Полтава
11 февраля 2022 - 19:00
Черкассы
12 февраля 2022 - 19:00
Хмельницкий
24 февраля 2022 - 19:00
Львов
25 февраля 2022 - 19:00