Дизель Шоу

08 жовтня 2021

19:30

,

Событие прошло!

Україна має гумористичний талант

Їх дивляться мільйони по всьому світу, вони б'ють усі рекорди переглядів, розривають телевізійні рейтинги та продовжують закохувати у себе людей будь-якої статі та віку! І цієї осені вони дадуть два ексклюзивні концерти - 8 і 9 жовтня улюблене «Дизель Шоу» чекає всіх фанатів на головному концертному майданчику країни. В їхньому арсеналі наймогутніша зброя... гумор. І сміятися будуть усі без винятку. А два концерти «Дизеля» замінюють дві вакцини!

Все ще гадаєте, чи варто йти? Ось вам вагомі аргументи «за»:

1. Ви станете частиною масштабної телезйомки для кращого каналу українського телебачення.

2. Першими побачите абсолютно нову унікальну програму «Дизелів». Як завжди, патріотичну, актуальну та неймовірно смішну.

3. Оціните блискучі імпровізації акторів і візьмете участь в інтерактивах з ними.

4. Побачите спецпрограму до Дня захисника України та Дня Козацтва.

5. Позбудетеся осінньої нудьги завдяки двом абсолютно різним програмам з нашим якісним фірмовим гумором.

На сцену Палацу «Україна» вийдуть Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Яна Глущенко, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Маруся Грицук, Євген Сморігін, Дмитро Танкович, Сергій Писаренко та Євген Нікішин. Також до команди улюбленців глядачів приєднається нова, яскрава та харизматична актриса - Юлія Мотрук.

На глядачів чекає незабутнє рандеву в атмосфері легкого душевного гумору. Ніхто не залишиться байдужим - кожен понесе з собою річний запас нових жартів та гарного настрою. Станьте частиною найбільш рейтингового шоу країни!

Квитки вже у продажу. Поспішайте замовити, щоб зайняти кращі місця! Хоч їх і стало більше, але квитки розлітаються дуже швидко.