Підземелля Києва. Дренажно – штольна система

22 января 2022

13:00

Киев, М Днепр

Событие прошло!

Підземелля Києва. Дренажно – штольна система
Ви хочете полазити галереями підземної дренажної системи в районі Києво-Печерської Лаври? Побачити унікальний герб 1916? Подолати 2.5 км, висвітлюючи собі шлях ліхтариком? І, зрештою, через 1-2 години вийти на поверхню під величезним враженням? Тоді не проґавте можливість погуляти однією з наймальовничіших дренажних систем Києва і швидше записуйтесь на одну з найкращих екскурсій Києвом – Підземелля Києва. Дренажно – штольна система!

Програма екскурсії
Екскурсія дренажно-штольною системою – це подорож найунікальнішими київськими підземеллями. Ця старовинна система ходів була побудована у 1916 році для дренування схилів поблизу Лаври. За 1-2 години ви пройдете близько 2,5 кілометрів під землею, побачите світ очима дигерів, а також дізнаєтеся багато нового про будівництво та експлуатацію підземних систем. Все це у супроводі досвідчених гідів, які не перший рік займаються походами до міських підземель.
Старовинна дренажна штольня налічує близько трьох кілометрів підземних ходів на двох рівнях. Земля в цій місцевості дуже насичена водою, що може призвести до виникнення зсувів, тому для штучного осушення ґрунтів у глибині гори були побудовані дренажні галереї. Про дату завершення будівництва свідчить відповідний герб, на якому зображено перехрещений якір та сокира, а під ними вищезазначена дата. Все вищеперелічене можна побачити на власні очі, якщо не побоятися спуститися під землю. Для походу знадобиться відповідне вбрання та екіпірування:
на ноги – чоботи (можна взяти змінне взуття);
одяг – той, який не шкода забруднити;
ліхтарик.

Важливо! На екскурсію не допускаються особи молодше 18 років, люди, які страждають на клаустрофобію, а також ті, хто не здатний пролізти у звичайний каналізаційний люк.

Тривалість екскурсії: 2 години
Що входить до екскурсії:
екскурсійне обслуговування.

Киев
29 января 2022 - 13:00 05 февраля 2022 - 13:00 12 февраля 2022 - 13:00 19 февраля 2022 - 13:00 26 февраля 2022 - 13:00