Євген Хмара. Камерний концерт

23 сентября 2021

19:00

Киев, Caribbean Club

23 вересня український композитор та віртуозний піаніст Євген Хмара виступить з особливим камерним концертом у Caribbean Club Concert Hall.

видатний маестро інструментальних шоу
спеціальна музична програма
обмежена кількість місць – у продажу всього 200 квитків

«Просуваючи інструментальну музику в нашій країні і за її межами, я завжди зосереджуюсь на створенні великих шоу за участю оркестру, хору, гітаристів і барабанщиків, запрошую зірок української естради. Але у цей вечір я планую зробити щось більш душевне і не таке масштабне. Ось і народилася думка створити камерну програму, зробити акцент на музиці, яка приходить. Це буде дуже теплий, я б сказав сімейний концерт. Хочу, щоб всі хто прийде, отримали задоволення від дружньої атмосфери цього музичного вечора», - розповідає Євген Хмара.

Це буде вечір для справжніх цінителів якісної інструментальної музики, музики, яка наповнює душу і серце світлом, слухаючи яку можна закрити очі та мріяти.

На концерті прозвучать відомі композиції артиста, а також безліч нових інструментальних шедеврів, які будуть виконані вперше. Рояль, струнний квартет, космічний Ханг і акордеон створять незабутню атмосферу вечора.

23 вересня зруйнуємо стереотипи про інструментальну музику та проведемо абсолютно незабутній вечір!

Киев
23 сентября 2021 - 19:00