Фестиваль «ДЮК» - «Крути 1918»

05 декабря 2021

10:20

Львов, «Планета кіно» ТРЦ «Forum Lviv»

Событие прошло!

Незалежному українському кіно виповнюється 30 років.

За часів незалежності України вітчизняні фільми стрімко увірвались до еліти світового кінематографу. Перемоги на престижних Фестивалях, дистрибуція в Європі, Азії, США, Бразилії - свідчення зростання та становлення українського кіно.

Наш Фестиваль «Дитяче та юнацьке кіно незалежної України» відкриє цікаві сторінки із вже досить багатої фільмотеки картин українських режисерів.

До програми Фестивалю увійшло п’ять повнометражних художніх фільмів, два із яких - анімаційні.

Знайомтесь із програмою Фестивалю та приходьте до кінотеатрів «Планета кіно» - всі квитки безкоштовні!

Або надсилайте заявку на електронну адресу online-kinofest@ukr.net із назвою фільму, який бажате переглянути і ми обов’язково відправимо Вам посилання для перегляду в онлайн-кінотеатрі Фестивалю.

Також раді повідомити, що кожного дня на нашому Фестивалі очікується багато цікавих подій.

Якщо ви завітаєте до столичного «Блокбастеру» за 30 хв. до початку фільму, то зможете стати не тільки глядачами, а й учасниками Фестивалю!

Тож знайомтесь із програмою Фестивалю «Дитяче та юнацьке кіно незалежної України» (в рік 30-ти річчя Незалежного українського кіно)та приходьте.

«КРУТИ 1918»
Історичний, екшн, Україна, 2018, 110 хв., 12
Режисер: Олексій Шапарєв
У головних ролях: Євген Ламах, Олександр Піскунов, Максим Донець, Олексій Тритенко
Сюжет: У неспокійну зиму 1918 року до Києва підступила багатотисячна Червона армія з метою захоплення міста. На противагу їй уряд УНР виставляє 400 осіб наявного дійсного складу, більша частина якого - студенти. Серед ополченців перебувають і брати Савицькі, загону яких належить вступити в нерівний бій із ворогом біля залізничної станції Крути.

Також, раді повідомити, що кожного дня на нашому Фестивалі очікується багато цікавих подій. Тож приходьте до столичного «Блокбастеру» за 15-20 хв. до початку фільму і зможете стати не тільки глядачами, а й учасниками Фестивалю!