Граємо у дурня

30 ноября 2021

19:00

Харьков, Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка

Франсіс Вебер добре знайомий глядачам. Цей відомий майстер неперевершених комедій написав сценарії і зняв такі фільми, як: «Іграшка», «Високий блондин у чорному черевику», «Відмінний», «Невдахи», «Втікачі» і ще багато-багато інших. Вебер асоціюється з П'єром Рішаром, який і втілював в кіно цього світового улюбленця публіки.

Уявіть собі: раз на тиждень компанія впливових панів влаштовує вечерю, на яку кожен учасник повинен привести з собою одного дурня. Запрошений, звичайно, не здогадується, чому йому надана така «честь». Той, чий дурень виявиться найпереконливішим, виграє. Коли до П'єру дійшла черга привести гостя, він дуже зрадів, адже напередодні якраз познайомився з фантастичним дурнем Франсуа Піньон. Піньон - чарівний, простодушний, зворушливий, смішний і просто чудова ... П'єр і уявити собі не міг, що через кілька годин цей Піньон повністю зруйнує його життя ...

«Гра в дурня» - це легендарна пронизлива комедія, в якій глядач буде зачарований поворотами подій і калейдоскопом непередбачених ситуацій. Багато кумедних сцен, дотепних діалогів, тонких натяків - і все це у геніальному виконанні неперевершених акторів: Дмитра Лаленкова, Влада Задніпровського, Олексія Вертинського, Станіслава Боклана і Євгена Паперного.

Сказати, що це просто смішно - не сказати нічого!

Геніально, неповторно, яскраво, талановито, незабутньо - все це про виставу

У головних ролях:
Д. Лаленков
С. Калантай
О. Ігнатуша
В. Астахов
К. Синельник
А. Тамбова

Харьков
30 ноября 2021 - 19:00
Запорожье
02 декабря 2021 - 19:00
Чернигов
18 февраля 2022 - 19:00
Сумы
19 февраля 2022 - 19:00
Житомир
21 февраля 2022 - 19:00
Винница
22 февраля 2022 - 20:00