Гудвін ШОУ

13 июня 2021

12:00

Кривой Рог, Криворожский государственный цирк

Событие прошло!

Цирк – це чарівний світ нашого дитинства, у який завжди хочеться повернутися, щоб отримати заряд позитивних емоцій і гарний настрій. Великий чарівник Гудвін подарує вам незабутнє свято, ставши вашим провідником у країну під назвою – Цирк!

Що побачить глядач у програмі?

Головний номер програми – силове шоу « Геркулес ». Рекордсмен книги рекордів Гіннеса, силач – Ігор Ільченко, зуміє підкорити нашого глядача своїми фізичними можливостями в образі рестлера.

А ще, наш глядач дуже любить повітряні номери, а їх у програмі, аж чотири!

Повітряна гімнастка на трапеції – переможниця престижних циркових нагород «Золотий лев» на Київському міжнародному фестивалі і спеціального призу на фестивалі у Казахстані (Астана).

Повітряна гімнастка у кільці - володарка срібної нагороди на міжнародному цирковому фестивалі в Іспанії. Свою майстерність під куполом цирку вона продемонструє в образі гейші, традиційної японської артистки. Це загадково красивий номер.

Повітряні гімнасти на ременях – лауреати міжнародних циркових фестивалів, володарі «Бронзового клоуна» у Голландії. Їх дует «Ти одна, любов моя» можно дивитися незліченну кількість разів.

Повітряний гімнаст на ланцюгах – це екстремальні трюки без страхування, які виконує гімнаст і від яких у глядача перехоплює дух. Таких небезпечних номерів у цирковому світі дуже мало.

Діабло – рідкісний жанр у сучасному цирку. Учасник телевізійного шоу «Україна має талант», талановитий молодий артист в своєму номері жонглює чотирма діабло, що не під силу іншим артистам.

Жонглер – степіст – артист, танцюючи степ, жонглює м’ячиками, булавами, кільцями і вогняними факелами, це є найскладніший трюк.

Еквілібрист на дроті – артист продемонструє своє вміння утримувати рівновагу на провісному тросі та їздити на моноциклі.

Гра з обручами – це сюрприз програми. Темп, артистизм і глядач у захваті.

Дресировані собачки – з величезною радістю діти будуть зустрічати цей номер і юну дресирувальницю.

А де ж клоун? – запитаєте ви. А клоун і є той самий добрий і великий чарівник Гудвін, який подарує вам це яскраве шоу.