Камерна музика з Валерієм Соколовим

31 мая 2021

19:00

Киев, Дом Актера

Унікальний концерт двох українських зірок скрипаля В.Соколова і піаніста Р.Лопатинського. Як знавці камерної музики артисти зробили свій вибір - для глядачів звучатимуть шедеври - сонати Бартока, Станковича і Равеля.

ВАЛЕРІЙ СОКОЛОВ - один з найяскравіших молодих скрипалів свого часу.

Постійно виступаючи з провідними оркестрами світу, він із задоволенням співпрацював з Камерним оркестром Європи, Клівлендським симфонічним оркестром, Тангалле Оркестром в Цюриху, Роттердамським філармонічним оркестром, Симфонічним оркестром Бірмінгему, Токійським Симфонічним оркестром, оркестром Сеульської філармонії, NAC Оттава, Оркестрами National de France і Doutsche Kammerphilharmonie в Бремені.

Часто виступає з такими диригентами як Володимир Ашкеназі, Девід Зінман, Сусанна Малкі, Андріс Нельсонс, Пітер Унджян, Яннік Незет-Сеген, Василь Петренко, Герберт Судан і Юрій Валкуха.

Серед яскравих моментів сезонів перед всесвітньою пандемією - дебюти на Люцернському фестивалі і MDR в Лейпцигу, а також дебют Валерія в абонементі з Orchester de la Suisse Romande (Швейцарія).

У цьому сезоні Валерій також повернеться в Національний симфонічний оркестр Ірландії Mitteldeutscher Rundfunk, а також Концертгебау з оркестром Північних Нідерландів. З 2020 року він очолює симфонічний оркестр INSO-Львів як художній керівник.

Після пандемії Соколов відправиться в концертний тур по США як соліст-резидент з Веймарською державною капелою під керівництвом Кирила Карабиця.

Піаніст РОМАН ЛОПАТИНСЬКИЙ, незважаючи на свій вік: 27 років, здобув міжнародну славу і авторитет як переможець більш ніж 20 міжнародних конкурсів, серед яких найпрестижніші: Міжнародний конкурс молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця (Україна), Міжнародний конкурс піаністів ім. Ферруччо Бузоні (Італія), а також конкурс Hamamatsu (Японія).

Роман бажаний гість знаних фестивалів — зокрема, MITO (Турин); Newport Festival, (Нью-Йорк); фестиваль Animato (Париж); Heidelberg Fruehling Festival (Гайдельберг), Musikverein (Відень).

Музикант тісно співпрацює з відомими вітчизняними та закордонними оркестрами, серед яких Національні філармонійні оркестри Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Радіо оркестр Саарбрюкен, з яким піаніст має фондові записи, оркестр Токійської філармонії, оркестр філармонії Нагоя.

Зараз Роман активно виступає в концертних залах України, СНД, Ізраїлю, Італії, Швейцарії, Німеччини, Франції, Японії, США.

Піаніст відточує свою майстерність піаніст в Міжнародній фортепіанній Академії в м.Імола (Італія) в класі Бориса Петрушанського.

З березня 2016 артист співпрацює з австрійською концертною агенцією Artphonia.

РЕЧІТАЛЬ
Лауреатів міжнародних конкурсів
Валерія СОКОЛОВА (скрипка) і Романа ЛОПАТИНСЬКОГО (фортепіано)

ПРОГРАМА:
БЕЛА БАРТОК (1881-1945) - Соната № 1 для скрипки і фортепіано, BB.84
ЄВГЕН СТАНКОВИЧ (нар.1942) - Соната для скрипки і фортепіано
МОРІС РАВЕЛЬ (1875-1937) - Соната для скрипки і фортепіано

Організатор концерту - Агенція EDERI MANAGEMENT, свою місію бачить у створюванні умов для того, щоб класична і сучасна академічна музика зазвучала на повну силу і відчула себе, як вдома.

До уваги глядачів!
Вхід до Будинку актора без захисних масок на обличчі заборонено.
Ми дбаємо про ваше здоров’я і безпеку.

Киев
29 апреля 2021 - 19:00 30 апреля 2021 - 19:00 31 мая 2021 - 19:00