«Колишній син»

10 декабря 2021

19:00

Киев, Сцена 6

Прем’єра! “Колишній син” в Києві від Білоруського сучасного художнього театру за кордоном.
У грудні в столиці розпочинає свій перший сезон Білоруський сучасний художній театр за кордоном. Дебютною прем’єрою стане вистава «Колишній син» за романом білоруського письменника і громадського діяча Саші Філіпенко, яка була заборонена в Білорусі. «Кумедний, гіркий, войовничий, грандіозний роман», — так описує твір Філіпенка німецький письменник і літературний критик Фолькер Вайдерман.
Події у ньому розгортаються ще 20 років тому, але вони, як не дивно, співзвучні тому, що відбувається у Білорусії зараз, особливо на хвилі політичної еміграції. Адже, як зазначав сам автор, його роман - це спроба зрозуміти, що робить громадян колишніми по відношенню до своєї держави.
Вистава білоруського сучасного театру.
В одному просторі і часі зійшлися представники трьох поколінь на зламі епох. Оточуюча дійсність і особисті прагнення ставлять перед усіма героями важкі, але важливі запитання. Чи відповідальні ми за свою країну? Чи варто спробувати змінити неминуче? На що ми готові піти заради власної свободи і кохання? Чи здатні громадяни взагалі прокинутись від омани минулого, у якій звикли існувати? Поїхати чи залишитись?
Актори:
Олена Кривда
Олег Примогенов
Олексій Яровенко
Василь Процюк
Ольга Мороз
Христина Синельник
Анастасія Куликовська

Коли: 10 грудня 19:00
Де: Сцена 6 (Національний центр Олександра Довженка) м. Київ, вул. Васильківська, 1

Киев
10 декабря 2021 - 19:00