Красная скрипка

23 мая 2021

19:30

Киев, Freedom Hall

12-го квітня у київському Freedom Hall можна буде почути та побачити ту саму «Червону скрипку» Антоніо Страдіварі. Один з найдорожчих та відомих інструментів у світі тепер завітає з концертом і в столицю України.

H1 «Червона скрипка» - шедевр серед музичних інструментів

Знавці музичної історії неодноразово чули про «Червону Скрипку» чи «Скрипку Мендельсона». Про її чарівне звучання ходять легенди, а її історія не може залишити байдужим нікого. Довгий час інструмент вважався загубленим. Потім став чимось містичним, винятковим.

У основі інструмента - структура, лак та матеріал, які відрізняються від аналогів у інших скрипках. Це дає «Червоному Мендельсону» змогу звучати по-іншому, створювати вібрації, які ще з більшою силою підкорюватимуть слухачів. Саме тому варто відвідати концерт. Такої скрипки ви не почуєте більш ніде.

H1 Солістка та оркестр
Елізабет Піткерн – власниця «Мендельсона» та чудова скрипалька. Вона гастролює по світу та щедро дарує людям унікальне звучання свого інструменту. Ії запрошують найбільші сцени планети, серед яких Карнегі-Холл, Лінкольн-Центр та інші. Зараз Елізабет та ії таємничу скрипку можна буде почути і у Freedom Hall. Акомпанує їй єдиний в Україні Харківський Молодіжний академічний симфонічний оркестр - «Слобожанський». Під орудою диригента Сергія Лихоманенко, оркестр побудує чарівний місток між глядачами та загадковим світом одного з найбільших шедеврів Антоніо Страдіварі.

H1 Оскароносний фільм «Червона скрипка»
Справжня популярність до цього інструменту прийшла після зйомок однойменного фільму. В ньому відображається історія скрипки, яка, у справжньому житті, була дуже довго покрита таємницею. Саме цей фільм розказав широкому загалу про такий чудовий та історично цінний інструмент.

Зараз почути «Червону Скрипку» можна наживо. Квитки від 650 гривень.

Киев
23 мая 2021 - 19:30