Ліга Сміху - 2021. Фінал

09 ноября 2021

19:00

Киев, МЦКИ(ОКТЯБРЬСКИЙ ДВОРЕЦ)

Концерт відбудеться згідно із діючими нормами епідемічних обмежень відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року (із змінами). Обов’язковою умовою доступу для глядачів на концерт є наявність захисної маски та одного з наступних документів:

- Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу);
– Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу);
– Документ, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
– Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
– Довідку про нещодавно перенесене захворювання, спричинене короновірусною інфекцією
– Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19

Перелічені вище обмеження не стосуються осіб молодше 18 років. У випадку відвідування заходу особами молодше 18 років необхідно мати документи, що підтверджують вік.

Фінал !!!

Для справжніх уболівальників не секрет, що у восьмому сезоні Чемпіонату з гумору все вже на фінішній прямій. І до ефіру на ТБ кожен уболівальник хоче дізнатися переможуть його фаворити і чи виправдаються ставки.

9 листопада відбудеться Фінал 8 сезону Ліги Сміху. Ми не будемо повідомляти вам спойлер і називати імена фіналістів. Дізнайтеся самі!
Чекаємо Вас!

Коли: 9 листопада, 19:00
Де: МЦКМ, г. Киев

Киев
09 ноября 2021 - 19:00