LP. HEART TO MOUTH TOUR

28 вересня 2022

19:00

,

Событие прошло!Тільки до 30.11.2021! Автоматична знижка 60% на кожен другий квиток у кошику (поширюється на квитки виключно по 2299 та 2599 у 1-му та 8-му секторах)!

Дорогі друзі!

З радістю анонсуємо нову підтверджену дату концерту LP в Києві - 1 лютого 2022 року – Київ, Палац Спорту. Усі придбані квитки залишаються дійсними на нову дату.

Також LP анонсує нові дати туру в Україні:

3 лютого 2022 року - Львів, Велотрек СКА

5 лютого 2022 року - Одеса, Одеський Палац Спорту

7 лютого 2022 року - Харків, Палац Спорту

Співачка LP вже добре знайома українській аудиторії. Її концерти тут — це повні зали фанів, які в унісон підспівують кожній пісні. У 2022 Україна матиме можливість заспівати з нею знову — у київському Палаці Спорту. У рамках концерту артистка виконає треки з п'ятої за рахунком платівки Heart To Mouth та найкращі композиції зі своєї дискографії.

У музичному світі ім'я Лаури Перголіцці фігурує вже десятиліття, але насправді її зірка засяяла тільки в 2017 році, завдяки альбому Lost on You. Однойменний трек з якого став платиновим в Польщі, Греції, Швейцарії, Італії, Франції та багатьох інших країнах. Загальна кількість переглядів відеокліпів "Lost On You", "Muddy Waters" і "When We're High" за рік перевищила 280 мільйонів. Про неї написали і Rolling Stone, і Vogue, і Out, а сама вона стала бажаним гостем в шоу Джиммі Феллона, Джеймса Корду та Джулза Холланда.

Наступний реліз, що виходить роком пізніше, зміцнює позиції співачки в світовій поп-музиці. Heart To Mouth — гучний крик артиста, що неспроможний стримати себе. У цьому альбомі, як і раніше, Лаура відверто говорить про любов, пристрасть, страх, невірність, жаль та спокуту. І це, мабуть, найбільш щира сповідь артистки. Мультижанрова платівка вдало поєднує в собі поп, рок та електроніку, а сама LP нібито доводить, що для неї не існує нічого неможливого. І знову — повні зали по обидва боки Атлантики і гарячі позиції в альбомних чартах.

«Мені пощастило, що у мене є аудиторія, яка мене розуміє. Моє життя було непростим і я готова заспівати про це. Якщо вам це подобається, круто, тому що я люблю свою справу найбільше в житті» — LP.

Київ, Палац Спорту 01.02.2022