Поэтический спектакль «НЕ САМ / Попутчики»

06 марта 2021

19:00

Киев, Сцена 6

ПРЕМ’ЄРА!!!
Двоє Людей у великому велелюдному мегаполісі...
Двоє дорослих й самодостатніх Людей…
Але – самотніх… Обпечених – уже не раз і не два: і коханням, й новими надіями… З душами, що вже не здатні – здавалося б, вірити в щось. Окрім болю і розпачу…
Це Їх й з’єднає.
Можливо…
От тільки – куди, врешті решт, заведе?..

Пошук відповіді на це запитання – червоною ниткою проходить крізь усю виставу «̶Н̶Е̶ САМ / ПОДОРОЖНІ». Створену в унікальній творчій колаборації режисеркою Антониною Горіною, поетом Сергієм Смальчуком, композитором Віктором Жалніним та актрисою Іриною Веренич-Островською.

Однак, «червона нитка» - тут більше, ніж просто фразеологізм. Це «криваві бризки» від віршів написаних, і – за влучним визначенням рецензентів – «з болем вихарканих» спершу на папір, а тепер і на театральну сцену.

Неймовірна історія Чоловіка і Жінки… Поета і Актриси… Які все життя прагнули того, чого найбільше жадає кожна звичайна людина – кохання, затишку, вечірніх розмов і ранкової кави на двох… Будували плани на майбутнє… І до останнього сподівалися втекти від найстрашнішого… Від самотності.

Але, як відомо: якщо хочеш насмішити Бога – розкажи йому про свої плани…

У ролі Бога – фронтмен гурту «MOTANKA» Віктор Верба (Жалнін), який спеціально для вистави написав – без перебільшення «божественну» музику, яка розкриє шанувальникам його талант – з донині абсолютно незнайомого боку.
У ролі Актриси – зірка фільму «Мої думки тихі» Ірина Веренич-Островська, яку критики називають «надією сучасного українського театру і кіно».
У ролі Поета – сам автор текстів, журналіст і телеведучий Сергій Смальчук.

«̶НЕ САМ / ПОДОРОЖНІ» – вистава де нема награності і фальші.

Перформанс подібних якому ще не було на українській сцені.

Видовище, про яке говоритимуть і поціновувачі поезії, і шанувальники музики, і найзатятіші театрали.

І яке не залишить байдужим жодного глядача!

Киев
06 марта 2021 - 19:00